اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809214293310874

ویزای توریستی

راهنمای دریافت ویزای توریستی کانادا

کد: 139809214293310874

http://bit.ly/2PlVb5a

، تهران , (اخبار رسمی): بر اساس قانون ویزای توریستی کانادا می‌توان بدون خروج از کانادا به صورت ۶ ماه در این کشور اقامت داشت.

راهنمای دریافت ویزای توریستی کانادا
راهنمای دریافت ویزای توریستی کانادا

توریست فردی است که تابعیت کشور کانادا را ندارد و می‌خواهد به صورت قانونی از این کشور دیدن کند. برای ورود به کشور کانادا، به‌صورت ویزای تحصیلی کانادا، ویزای کاری یا توریستی نیاز به ویزاهای موقت به ترتیب Student Visa ،Visa Work وTemporary Resident Visa  TRV است.

ویزای توریستی کانادا به دو صورت صادر می‌شود:

  • Singel Entry (ویزای تک ورود)
  • ویزای Multiple Entry (ویزای پنج ساله کانادا)

براساس قانون ویزای توریستی کانادا می‌توان بدون خروج از کانادا به صورت ۶ ماه در این کشور اقامت داشت. نکته قابل توجه این است دارندگان ویزای توریستی به‌صورت مستقیم نمی‌توانند به کشور کانادا وارد شوند، بلکه آفیسر هنگام وارد شدن به کشور کانادا باید ماهیت حضور فرد را در کانادا به صورت موقت تشخیص دهد.

نکته: از تاریخ  Dec 2013 متقاضیان ایرانی بین سنین ۱۴ تا ۷۹ سال، ملزم به انگشت نگاری در کشورهای ثانویه جهت صدور ویزای کانادا هستند.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا

اصل پاسپورت‌های جدید و قدیمی (صفحه اول و صفحاتی که مهر ورود و خروج یا ویزا دارند، حتماً باید اسکن شوند.)، ترجمه شناسنامه هر یک از متقاضیان، در صورت اقدام زن و شوهر باهم، ترجمه سند ازدواج، تکمیل فرم درخواست ویزا Application form، تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی Family Information، یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید، ترجمه سند ملکی در صورت وجود

ترجمه مدارک شغلی: برای صاحبان مشاغل جواز کسب، روزنامه رسمی و آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، پروانه طبابت، پروانه نظام‌مهندسی و یا پروانه بهره‌وری لازم است. کارمندان باید نامه اشتغال به کار، سه فیش حقوقی آخر و حکم کارگزینی یا حکم بازنشستگی خود را ارائه دهند.

گردش حساب سه‌ماهه آخر که نشان‌دهنده مبلغ درآمد ماهیانه باشد و نامه تمکن Bank Statement مهرشده امور بین‌الملل بانکی ترجمه‌شده

دعوت‌نامه به همراه مدارک مالی، کارت شناسایی فرد دعوت‌کننده، مدارک اثبات رابطه خویشاوندی دعوت شونده با دعوت‌کننده (در صورت نبود دعوت‌نامه ارائه رزرواسیون هتل الزامی است.)

رزرو بلیت رفت‌ و برگشت به کانادا، رضایت‌نامه کتبی والدین برای خروج فرزند، درصورتی‌که فرزند زیر ۱۸ سال آن‌ها به‌تنهایی یا با یکی از والدین سفر می‌کند.

داشتن دو ویزای شنگن در پاسپورت، پرداخت هزینه‌های قانونی مربوط به اخذ ویزای توریستی کشور کانادا، انجام انگشت‌نگاری سفارت کانادا، ارائه کامل اسناد مربوط به دارایی‌های شما، داشتن وضعیت جسمی مناسب

برخی از دلایل  سفر به کشور کانادا

تفریح یا تعطیلات، دیدار با خانواده، فعالیت تجاری، تحصیل و کار

 نکات مهم درمورد اخذ ویزای کانادا

متقاضیان برای اخذ ویزای توریستی نیاز به انجام آزمایشات پزشکی ندارند؛ البته به شرطی که یک سال قبل از درخواست اخذ ویزای توریستی کانادا به کشورهای خاصی سفر کرده باشند ممکن است آزمایش‌های پزشکی درخواست شود.

داشتن برخی بیماری‌ها و مشکلات پزشکی و سوء پیشینه می‌تواند برای توریست منجر به عدم دریافت ویزا شود. توریست باید ثابت کند که از نظر مالی توان پرداخت هزینه‌ها در مدت زمان حضور در کانادا را داشته باشد.

اگر ویزای ریجکت شود نامه‌ای مبنی بر دلایل رد شدن پرونده ارسال می‌شود که می‌توان با بررسی نواقص، پرونده را تصحیح و برای اخذ ویزا مجددا اقدام کرد.

ویزانیو به واسطه‌ی تجربه‌ای که در کنار شما اندوخته است، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. ویزانیو تنها از روش تحویل حضوری مدارک برای اقدام به اخذ ویزای کانادا استفاده می‌کند. این مجموعه به‌واسطه‌ی تجربه‌ی خود به این دانش رسیده‌ که باوجود سهولت روش آنلاین، احتمال بروز خطا و به سبب آن رد شدن درخواست ویزای متقاضی بیشتر است.

موفقیت ویزانیو در بیش از ۸۵ درصد پرونده‌های اخذ ویزا نشان دهنده‌ی وجود مشاوران متبحر و متخصص در زمینه‌ی تکمیل فرم‌ها در این شرکت است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویزا نیو

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با برخورداری از همکاری وکلای با تجربه و بین المللی در اروپا ، کانادا ، امریکا و استرالیا سعی دارد تمامی امور حقوقی مهاجرت ( کاری، تحصیلی، توریستی، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، تمکن مالی، اخذ انواع اقامت های بلند مدت و کوتاه مدت، مشاوره حقوقی به امور مهاجرین و پناهندگان و …) فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح