اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809214293411343

طرح فروش ویژه کیش وب سایت عصر پرواز آغاز شد

آغاز طرح فروش بلیت تور به مقصد کیش از ابتدای دی ماه

کد: 139809214293411343

http://bit.ly/36Gy0s5

، تهران , (اخبار رسمی): طرح ویژه فروش آنلاین بلیت تور کیش را از ابتدای دی ماه آغاز شد. می‌توان با مراجعه به سایت عصر پرواز و تکمیل فرم تماس از شرایط آن مطلع شد.  

طرح از ابتدای دی ماه فروش بلیت تور به مقصد کیش
تور کیش با عصر پرواز

به گزارش روابط عمومی عصر پرواز، همه ساله با توجه به فرا رسیدن جشنواره ویژه فروش زمستانه تور کیش، افزایش تقاضای سفر و کمبود بلیت وسایل نقلیه وجود دارد.

تور کیش با عصر پرواز

براساس این گزارش، همه ساله تعدد درخواست سفر جشنواره ویژه فروش زمستانه کیش با تور باعث مراجعه‌های پرتعداد به آژانس‌های مسافرتی یا ترمینال‌ها می‌شود که این مکان‌های عمومی را با ترافیک انسانی و کمبود بلیت روبرو می‌کند.

بر اساس این اطلاع، در طرح ویژه تور کیش، مسافران می‌توانند با خرید مطمئن و آنلاین بلیت تور، اقدام به رزرو بلیت رفت و برگشت خود به مقصد کیش کرده و از ازدحام یا مشکلات ترمینال‌ها و آژانس‌های مسافرتی و تحمل مشکل پیدا کردن جای خالی درتور رهایی یابند؛ چرا که طرح فروش ویژه کیش وب سایت عصر پرواز، راه حلی مطمئن هستند که علاوه بر سهولت رفت و آمد مسافران، امکانات خاص دیگری را هم ارائه می‌کنند.

در این طرح، از ابتدای دی ماه علاقمندان سفر به مقصد کیش، می‌توانند با اخذ امکانات کامل، از بهترین هتل‌های کیش با نازلترین قیمت، پکیج‌های متنوع، تفریحات، بلیط مکان‌های دیدنی و گردشگری مختلف را انتخاب کنند و سرویس مورد نظر خود را دریافت کنند. 
از دیگر ویژگی‌های این طرح از ابتدای دی ماه می‌توان به خرید تور با تخفیف ویژه از هتل‌های منتخب اشاره کرد.

علاقه مندان به اطلاعات بیشتر در مورد طرح فروش ویژه کیش وب سایت عصر پرواز می‌توانند به سایت این شرکت به آدرس asreparvaz.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عصر ویزا

عصر ویزا وب سایت تخصصی شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی عصر پرواز در زمنیه وقت سفارت ها و اخذ ویزاها فعالیت می نماید

اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح