اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809214293513749

با هدف دسترسی سریع مراجعین شهر کابینت به وب سایت انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت شهر کابینت 

کد: 139809214293513749

http://bit.ly/34nFPkO

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید شهر کابینت  از  بیستم آذرماه به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت شهر کابینت 
ارتقا و بهینه سازی سایت شهر کابینت 

به گزارش روابط عمومی شهر کابینت، وبسایت این شرکت فعال در صنعت دکوراسیون از تاریخ بیستم آذرماه بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.shahrekabinet.com در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های درخواست مشاوره تلفنی، ارتباط با صفحات اجتماعی مجموعه و نیز محتویات آموزشی با عنوان بلاگ به فهرست وبسایت اضافه و تسریع در ارتباط با کارشناسان شهر کابینت برای مخاطبان میسر شده است.

شریعتی نیاسر معاون اجرایی شرکت ابنیه سازان ستاوند با اعلام این خبر گفت: «رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و خریداران محصولات دکوراسیونی شهر کابینت و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.»

او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: «پس از این به روزرسانی به دنبال هوشمند سازی وب سایت هستیم.»

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی میدکس، رونمایی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرکابینت

دیاکو با استفاده از تجربه های خود و همچنین داشتن سیاست‌های موفق و بهره گیری از تکنیک ‌های مدرن در راستای مشتری مداری و تامین محصول با کیفیت و متنوع سعی دارد تا نیازهای مشتری را در زمینه تامین محصولات دکوراسیون بر طرف نماید. دیاکو با داشتن شبکه وسیع نمایندگی در شهرهای مختلف ایران با هدف همکاری با تمامی اقشار این صنف بزرگ و سهولت در خرید مشتریان همواره تلاش نموده تا سهمی از زیبائی محیط زندگی هموطنان گرامی را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]