اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809214293613223

کارگاه تخصصی

رایانش ابری و تحول دیجیتال

کد: 139809214293613223

http://bit.ly/2PmeLho

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه، دیجیتالی شدن به بخش مهمی از روشِ زندگی، کار و نیز کسب و کارها تبدیل شده است. این عصر مقطع زمانی چالش آفرین و مبهمی برای سازمان‌های سنتی است که در آن اقتصاد دیجیتال، قواعد سنتی بازی را کاملا تغییر داده است و سازمان‌ها را برای بقا ملزم به تحول دیجیتال کرده است.

رایانش ابری و تحول دیجیتال
رایانش ابری و تحول دیجیتال

تحول دیجیتال، مجموع اقدام‌های سازمان برای بکارگیری فناوری‌های تحول آفرین و بهره برداری از منافع آن به منظور تحول کسب و کار است. در سال‌های اخیر، بسیاری از سازمان‌ها کوشیده‌اند با تکیه برقابلیت‌های متنوع و متعدد فناوری‌های نوین دیجیتالی همانند رایانش اجتماعی، رایانش موبایلی، رایانش ابری، رایانش تحلیل داده و اینترنت اشیا، کسب وکار خود را متحول سازند.

در همین راستا کارگاه‌های تخصصی با هدف توانمندسازی، ارتقاء دانش، مهارت‌های تخصصی و حرفه‌­ای مدیران و کارشناسان وزارتخانه‌ها، دستگاه‌های اجرایی، استانداری‌های سراسرکشور و سازمان‌های عمومی و دولتی، طبق برنامه زمانبندی ذیل از ساعت 8 الی 17 در سالن اجتماعات این مرکز به نشانی تهران، خیابان کریم­خان زند، خیابان استاد نجات اللهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک 2 برگزار خواهد شد.

علاقه مندان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند به سایت  به آدرس www.rahaco.net مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجموعه شرکت های دانش بنیان رها

شرکت مهندسی رها از سال ۱۳۷۵ در زمینه‌های فن آوری اطلاعات و ارتباطات و آموزش شروع به فعالیت نمود و در سال ۱۳۷۹ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای تاسیس نمود و سپس با ادغام چند شرکت دیگر اکنون بصورت مجموعه ای متشکل از چند شرکت در حوزه های فاوا، انرژی و محیط زیست، برق، مدیریت و صنایع، عمران و معماری و نرم افزار با مجموعه نمایندگانی فعال در ۱۳ استان کشور مشغول به ارائه خدماتی از قبیل مشاوره، محاسبات، آموزش، استاندارد سازی، نظارت، تامین تجهیزات، اجرا، رفع عیب، پشتیبانی و تامین نیروی متخصص مقیم، فعالیت می‌نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]