اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809214294913937

بررسی فروشگاه اینترنتی سناتورکالا

کد: 139809214294913937

http://bit.ly/2qSsX8v

، شوشتر , (اخبار رسمی): سناتورکالا اولین فروشگاه اینترنتی در استان خوزستان است و فعالیت خود را در شهرستان دارالمومنین شوشتر شروع کرده است. سناتورکالا داری نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نشان ملی ثبت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صاحب امتیازی آقای علی دباغ زاده است.

بررسی فروشگاه اینترنتی سناتورکالا
فروشگاه اینترنتی سناتورکالا خرید ارزان و به صرفه و ارسال رایگان درب منزل

دسته بندی انواع کالاها در فروشگاه اینترنتی سناتورکالا شامل کالای دیجیتال ، فست فود و رستوران، مواد غذایی و محصولات گیاهی و ارگانیک و … است.

فروشگاه اینترنتی سناتورکالا برای راحتی در خرید این امکان برای مشتریان فراهم کرده که از طریق اپلیکیشن اندورید و یا ios خرید خود را انجام داده و در کمترین زمان ممکن سفارشات خود را دریافت کنند.

اپلیکیشن سناتورکالا خرید را برای کاربرانش راحت کرده است. کاربران سناتورکالا پیش از خرید اطلاعات مورد نیاز کالا را برسی می‌کنند و با حق انتخاب بالا، نسبت به اطلاعات کاملی که درباره کالا دریافت می‌کنند، می‌توانند کالای مورد نظر را به درستی انتخاب و با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهند و در کمترین زمان ممکن سفارشات خود را تحویل بگیرند.

شیوه‌های پرداخت در اپلیکیشن سناتورکالا

شیوه های پرداخت در اپلیکیشن سناتورکالا به شرح زیر است:

پرداخت هنگام دریافت (پرداخت پول نقد و یا پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان ): در حال حاضر فقط در شهرستان دارالمومنین شوشتر این امکان فعال است و در دیگر شهر سفارشات طبق تعرفه پستی ارسال خواهند شد و هزینه ارسال به عهده مشتری است. خریدهای بالای ۸۰ هزار تومان در شهرستان دارالمومنین شوشتر ارسال رایگان دارند.

پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی ( پرداخت آنلاین ) : پرداخت آنلاین توسط کارت‌های عضو شتاب با وارد کردن رمز دوم کارت، کد CVV2 و تاریخ انقضا امکان پذیر است.

پرداخت از طریق کیف پول: می‌توان با شارژ کردن کیف پول خود پرداخت‌های خود را از طریق کیف پول انجام داد.

هدف مجموعه سناتورکالا ایجاد خریدی راحت برای همشهریان عزیز شوشتری و ایجاد فرهنگ سازی خرید الکترونیک و آماده سازی و آشنایی مردم با بستر خرید اینترنتی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سناتورکالا

سناتورکالا اولین فروشگاه اینترنتی در استان خوزستان است و فعالیت خود را در شهرستان دارالمومنین شوشتر شروع کرده است . دسته بندی انواع کالاها در فروشگاه اینترنتی سناتورکالا مانند : کالای دیجیتال ، فست فود و رستوران ، مواد غذایی و محصولات گیاهی و ارگانیک و … می باشد. هدف مجموعه سناتورکالا ایجاد خریدی راحت برای همشهریان عزیز شوشتری و ایجاد فرهنگ سازی خرید الکترونیک و آماده سازی و آشنایی مردم با بستر خرید اینترنتی است. سناتورکالا داری نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نشان ملی ثبت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صاحب امتیازی آقای علی دباغ زاده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]