اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809214295413691

رونمایی از سایت پرشین تاور کرین با هدف اطلاع رسانی نحوه کار انواع تاور کرین

کد: 139809214295413691

http://bit.ly/38FSRxc

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف اطلاع رسانی نحوه کار انواع تاور کرین و دانلود کاتالوگ‌های تاور کرین، از سایت پرشین تاور کرین به آدرس persiantowercrane.com در تاریخ 20 تیر 1398 رونمایی شد.

رونمایی از سایت پرشین تاور کرین با هدف اطلاع رسانی نحوه کار انواع تاور کرین
تاور کرین ها برای جا به جایی وسایل سنگین ساختمانی به کار می روند.

به گزارش پرشین تاور کرین، سایت persiantowercrane.com که یک سایت اطلاع رسانی خدمات تاور کرین است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد اطلاع رسانی نحوه کار انواع تاور کرین و دانلود کاتالوگ‌های تاور کرین را تسهیل کند.

محمد عبداله زاده، مدیر عامل شرکت پرشین تاور کرین در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «هدف اصلی ما خدمت رسانی هرچه بیشتر و با کیفیت‌تر در حوزه جرثقیل‌های برجی یا همان تاور کرین است.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « وجود این سایت باعث دسترسی سریع افراد به مطالب تازه و کاتالوگ‌های رسمی خواهد شد.»

گفتنی است پرشین تاور کرین، به مناسبت این رونمایی، اقدام به مشاوره رایگان کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت پرشین تاور کرین به آدرس persiantowercrane.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پرشین تاور کرین

شرکت پرشین تاور کرین با ۵ دهه فعالیت یکی از قدیمی ترین شرکت ها و در زمره شرکت‌های برتر صنعت ساختمان کشور شناخته می‌شود. فعالیت اصلی ما خرید و فروش و اجاره تاور کرین های پتن فرانسه می باشد و در کنار این فعالیت تولید آسانسورهای کارگاهی و تولید قطعات سکشن تاورکرین و خدمات پس از فروش آن نیز جزو فعالیت های شرکت بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان