اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980922429588296

بیست و یکمین دوشنبه بازار پاییزی فروشگاه پوشاک ایرانیان

آخرین دوشنبه بازار پاییزی سال 98

کد: 13980922429588296

http://bit.ly/2Ehz3Te

، تهران , (اخبار رسمی): بیست و یکمین دوشنبه بازار پاییزی فروشگاه پوشاک ایرانیان ، 25 آذر برگزار می‌شود.

آخرین دوشنبه بازار پاییزی سال 98
آخرین دوشنبه بازار پاییزی سال 98

فروشگاه بزرگ ایرانیان ، با داشتن بیش از 13 سال سابقه و عرضه انواع پوشاک خانواده، متناسب با سلایق گوناگون مردم، ارائه خدمات و طرح‌های مختلف مشتری مداری، توانسته است بیشترین اعتماد مردم را در خرید بهترین البسه ایرانی و خارجی جلب کند. از جمله طرح‌های حاضر و در حال اجرا در این مجموعه، تخفیف‌های 10 درصدی خرید پوشاک در آخرین دوشنبه هر ماه ( دوشنبه بازار ) است. بیست و یکمین دوشنبه بازار پاییزی فروشگاه پوشاک ایرانیان، 25 آذر برگزار می‌شود.

محبوبیت خرید از فروشگاه بزرگ ایرانیان

از جمله دلایل محبوبیت خرید از فروشگاه بزرگ ایرانیان، می‌توان به موضوعات زیر اشاره کرد:

داشتن بهترین موقعیت مکانی در بازار امامزاده حسن (ع)، ارائه خدمات مختلف به مشتریان، فروش حضوری و غیر حضوری محصولات، توجه کردن به حقوق مصرف کننده، دکوراسیون و چیدمان زیبا و شیک فروشگاه، اطلاع رسانی به موقع زمان تخفیف‌ها و خدمات خاصی که ارائه می‌شود، توجه و بررسی نظرات، انتقادات و پیشنهادات مشتریان در باشگاه مشتریان، برگزاری طرح ماهیانه دوشنبه بازار و ....

دوشنبه بازار و تخفیف های 10 درصدی آن

یکی از مهمترین بخش‌های هر فروشگاه، باشگاه مشتریان یا همان واحد crm آن فروشگاه است که با عضویت در آن به صورت حضوری و غیر حضوری، مزایای اقتصادی و خدماتی خاصی به وی تعلق می‌گیرد.

فروشگاه بزرگ ایرانیان از سال 85 با راه اندازی قسمت باشگاه مشتریان، مفتخر به ارائه خدماتی برای مشتریان و قدردانی از آنها است. از جمله: ارائه تخفیف در روز و ماه مناسبت ایشان ( تخفیف‌های روز تولد، سالگرد ازدواج و آخرین دوشنبه هر ماه).

در آخرین دوشنبه هر ماه، مشتری بدون منتظر ماندن برای رسیدن روز مناسبتش، در هر ماه فرصتی یک روزه برای دریافت تخفیف 10 درصدی خرید پوشاک دارد. 25 آذر ماه (آخرین دوشنبه آذرماه ) زمانی مناسب برای خرید لباس‌های شب یلدا، انواع لباس‌های زنانه، مردانه، کودک و نوجوان است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات در مورد دوشنبه بازار و تخفیف های 10 درصدی آن می‌توانند به سایت فروشگاه بزرگ ایرانیان به آدرس www.iraniansc.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه بزرگ ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان : بزرگترین ارائه کننده پوشاک فصل تمام اعضاء خانواده برای همه سنین و سلیقه ها زنانه مردانه - کودک ونوجوان - اسپرت و مجلسی - انواع لباس های مجلسی - لباس شب - نامزدی - کت شلوار های مردانه درجه یک ایرانی و خارجی - انواع شال و روسری - بزرگترین گروه لباس زیر زنانه ( و مردانه ) با بهترین برندهای ایرانی و ترکیه ای - انواع عینک های آفتابی - انواع کفش و صندل طبی - گروه اسباب بازی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]