اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809224295913943

رونمایی از وب‌سایت شرکت مهندسی برق شکوه صنعت با هدف معرفی خدمات و محصولات و قیمت

وبسایت شرکت شکوه صنعت، راه‌اندازی شد

کد: 139809224295913943

http://bit.ly/2PQL3R0

، قم , (اخبار رسمی): وبسایت شرکت مهندسی شکوه صنعت، با هدف معرفی خدمات و محصولات و انعکاس آموزش‌های مربوط به برق، به آدرس shokoohsanat.ir در آبان 1398 رونمایی شد.

وبسایت شرکت شکوه صنعت، راه‌اندازی شد!
وبسایت شکوه صنعت، به آدرس shokoohsanat.ir راه‌اندازی شد. زمینه فعالیت: فروش و تولید انواع تابلو برق.

به گزارش شرکت شکوه صنعت، سایت shokoohsanat.ir که یک سایت اطلاع رسانی قیمت محصولات و خدمات زمینه برق صنعتی و ساختمان است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد معرفی خدمات و محصولات و انعکاس آموزش‌های مربوط به برق را تسهیل کند.

مجتبی میرزایی، مدیرعامل شرکت مهندسی برق شکوه صنعت آسیا مهر، در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «امروزه، استفاده از فضای آنلاین برای هر کسب و کاری که قصد پیشرفت در حوزه خود را دارد، امری ضروری است. به همین دلیل، به کمک تیم IT شرکت، مدت زیادی را به راه‌اندازی وبسایت شرکت صرف کردیم. ما قصدر داریم در آینده نزدیک، امکانات وبسایت را افزایش دهیم و با مخاطبان خود، راحت‌تر ارتباط برقرار کنیم.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « در آینده، محصولات شرکت مهندسی شکوه صنعت را به صورت کامل در وبسایت معرفی خواهیم کرد. همچنین با هدف تسهیل در برقراری ارتباط با برقکاران و فعالان حوزه صنعت ساختمان قصد داریم قیمت محصولات و خدمات خود را به وبسایت اضافه کنیم. محصولات ما نظیر: طراحی، تولید و فروش تابلو برق صنعتی و ساختمانی، فروش سیم و کابل آمل و ... است. همچنین خدمات ما شامل: نصب، راه اندازی و تعمیر انواع دیزل ژنراتور، نصب و راه اندازی سیستم سولار (برق خورشیدی) است.»

گفتنی است شرکت شکوه صنعت، به مناسبت این رونمایی، اقدام به راه اندازی وبلاگ آموزشی در زمینه برق کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات این مجموعه می‌توانند به سایت شرکت شکوه صنعت به آدرس shokoohsanat.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شکوه صنعت

شرکت مهندسی برق شکوه صنعت، در سال 1382 با نام الکتروتکنیک میرزایی شروع به فعالیت کرد. در سال 1392 با نام شرکت شکوه صنعت آسیا مهر به ثبت رسمی رسید. ---- این شرکت در زمینه‌های زیر آماده خدمت‌رسانی و ارائه محصولات می‌باشد: * طراحی و تولید انواع تابلو برق صنعتی و ساختمانی با بهترین کیفیت * نماینده رسمی و انحصاری سیم و کابل آمل در قم * راه اندازی، تعمیر و نصب دیزل ژنراتور * نماینده رسمی و انحصاری شرکت فجر تابلو مرکزی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار