اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809224296412696

تحصیل در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در ترکیه

کد: 139809224296412696

http://bit.ly/2RT5qPU

، تهران , (اخبار رسمی): مزایا و امتیازات تحصیل پزشکی در ترکیه باعث شده است که در سال‌های اخیر اغلب دانش آموزان ایرانی به تحصیل رشته پزشکی در ترکیه علاقه مند شوند. در حقیقت بخش عمده‌ای از فرآیند اعزام دانشجو و مهاجرت‌های تحصیلی به ترکیه را نیز تحصیل پزشکی در این کشور تشکیل می‌دهد.

تحصیل پزشکی ،دندانپزشکی و داروسازی در ترکیه
تحصیل در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در ترکیه

در سال‌های اخیر اغلب دانش آموزان ایرانی به تحصیل رشته پزشکی در ترکیه علاقه مند شده‌اند. در حقیقت بخش عمده‌ای از فرآیند اعزام دانشجو و مهاجرت‌های تحصیلی به ترکیه را نیز تحصیل پزشکی در این کشور تشکیل می‌دهد. از امتیازات تحصیل رشته پزشکی در ترکیه می‌توان به هزینه‌های معقول تحصیل و زندگی در کشور ترکیه، کیفیت آموزشی برتر همراه با مدارک معتبر بین المللی، امکان اخذ اقامت پس از تحصیل و کار در ترکیه و دسترسی به بورسیه‌های دولتی جهت پوشش هزینه‌های تحصیل در این کشور اشاره کرد.

در ادامه آخرین شرایط و اطلاعات لازم برای تحصیل پزشکی در کشور ترکیه بررسی شده است. در همین راستا نیز کارشناسان و وکلای مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سال‌ها تجربه در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم، اطلاعات لازم را درباره تحصیل در کشور ترکیه در اختیار علاقه مندان قرار خواهند داد. 

  • چه آزمونی برای پذیرش در رشته پزشکی ترکیه لازم است؟
  • شرایط و مشخصات تحصیل پزشکی در کشور ترکیه چگونه است؟
  • شرایط اخذ ویزای تحصیلی ترکیه به چه نحوی است؟
  • هزینه تحصیلی در ترکیه چگونه است و آیا به دانشجویان خارجی بورسیه تعلق می گیرد؟

تحصیل دندانپزشکی در ترکیه

تحصیل دندانپزشکی در ترکیه از جمله پرطرفدارترین موضوعات برای دانشجویان و دانش آموزان محسوب می‌شود و متقاضیان مخصوص به خود را دارد. بسیاری از افراد با توجه به دشواری قبولی در رشته دندانپزشکی و محدودیت ادامه تحصیل در آن تمایل به ادامه تحصیل در کشور ترکیه دارند. در اینجا اطلاعاتی در خصوص تحصیل دندانپزشکی در ترکیه آمده است و به سوالاتی مانند ساختار دوره تحصیلی دندانپزشکی در دانشگاه‌های ترکیه چگونه است، دلایل و امتیازات تحصیل در رشته دندانپزشکی در کشور ترکیه چیست و شرایط لازم و آزمون ورودی این رشته در ترکیه چیست و هزینه آن چگونه است، پاسخ داده شده است.

برنامه‌های تحصیل دندانپزشکی در ترکیه

از برنامه‌‌های تحصیلی دندانپزشکی در کشور ترکیه می‌توان به شرایط آتاتورک و تاریخچه اصطلاحات، مطالب عمومی و اطلاعات فناوری، انجام پروتز، مواد دندانی، مطالب شیمی آلی، دروس انگلیسی، زیست شناسی پزشکی، دندانپزشکی، آناتومی دندانپزشکی، بیوفیزیک، فیزیولوژی و اهمیت بهداشت در دندانپزشکی اشاره کرد. شروع این برنامه بسته به دانشگاه یا کالج مورد نظر متفاوت است، اطلاعات ضروری در وب سایت‌ها وجود دارد و این امکان وجود دارد که بتوان موارد لازم را آماده کرد. مدت زمان تحصیل 5 سال است و تحصیل به صورت تمام وقت و به زبان انگلیسی است. هنگام تحصیل امکان کار کردن نیز وجود دارد. دانشجویان رشته دندانپزشکی برای تحصیل در ترکیه امتیازات مختلفی دارند.

تحصیل داروسازی در ترکیه

امروزه مهاجرت به ترکیه جهت تحصیل در زیر شاخه‌های پزشکی مانند دندان پزشکی و تحصیل داروسازی در ترکیه در بین دانشجویان ایرانی بسیار محبوب و رایج است. با توجه به نرخ بالای ارز، به جرات می‌توان گفت این کشور ارزانترین گزینه جهت تحصیل در رشته‌های پزشکی است و از طرف دیگر، به دلیل بعد مسافت کم و نزدیکی به ایران هزینه رفت آمد مقرون به صرفه‌ای دارد.

بسیاری از دانش آموزان در ایران برای ورود به دانشگاه جهت تحصیل در رشته داروسازی با مانعی همچون کنکور روبرو هستند. این نکته قابل انکار نیست که شرایط پذیرش و کسب نمره مورد قبول برای زیر شاخه پزشکی در ایران بسیار سخت و زمان بر است. اما در اکثر کشورهای دنیا دانش آموختگان به منظور ادامه تحصیل در این رشته‌ها لازم است در آزمون ورودی که آزمونی رقابتی است شرکت کنند. ترکیه نیز کشوری است که از این قاعده مستثنی نبوده و تقریبا برای ادامه تحصیل در تمام رشته‌ها، متقاضی لازم است در آزمون ورودی شرکت کند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به آدرس emigrationplus.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است. این مجموعه یک شخص کاملا حقوقیست که مالکیت آن به صورت سهامی بوده که منحصر و متعلق به یک فرد نیست که در آن وکلای کشورهای کانادا و انگلستان و ایران به صورت سهامدار شناخته شده واین مجموعه به صورت کاملا شرکتی اداره میشود. بیشترین آمار ویزاها و اقامت واخذ پاسپورت کشور دوم را این مجموعه داشته که در قسمت ویترین مجموعه میتوانید مشاهده بفرمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش