اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809234298113764

کمک به بیماران خاص توسط جمعیت بشارت قدس

کد: 139809234298113764

http://bit.ly/2PL52jL

، تهران , (اخبار رسمی): جمعیت فرهنگی و مذهبی بشارت قدس به کمک خیرین و اعضای خود در گام دوم انقلاب در هزینه درمان، دارو و فراهم کردن امکانات تفریحی برای بهبود حال بیماران خاص کمک می‌کند.

کمک به بیماران خاص توسط جمعیت بشارت قدس
کمک به بیماران خاص توسط جمعیت بشارت قدس

جمعیت بشارت قدس در سال 84 فعالیت فرهنگی و مذهبی خود را با هدف مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی با استعانت به پرودگار متعال و به فرمان مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) آغاز کرد و اینک با کمک به بیماران خاص که در هزینه‌های درمان خود دارای مشکل هستند، گامی نو در ارائه خدمات فرهنگی، مذهبی و خیر خواهانه برداشته است.

جمعیت فرهنگی و مذهبی بشارت قدس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «اگر کسی را می‌شناسید که به سرطان یا بیماری‌های سخت دچار است و در تامین هزینه‌های دارویی خود مشکل دارد، با پر کردن فرم قرار داده شده در سایت بشارت قدس، به آدرس www.beshg.com به وی کمک کرده و در این امر خیر سهیم باشید. از نام و هویت بیمار صیانت می‌شود.»

این موسسه به کمک خیرین و اعضای خود در گام دوم انقلاب در هزینه درمان، دارو و امکانات دیگر به بیماران کمک کرد و امکانات تفریحی برای بهبود وضعیت روحی ایشان در اختیار آنها قرار خواهد داد.

برای تکمیل فرم عضویت بیماران خاص ، با مراجعه به سایت مورد نظر و انتخاب فرم عضویت ( قرار داده شده در ابتدای سایدبار ) ابتدا عضو سایت شده و سپس با وارد کردن مشخصات بیمار اعم از نام و نام خانوادگی، تلفن تماس، کد پستی، آدرس منزل و بارگزاری مدارک فردی و پزشکی، فرم را پر کنید.

همچنین می‌توان تمامی موارد ذکر شده را به کد پستی ۱۵۹۳۸۳۴۱۱۵ ارسال کرد.

سایر فعالیت‌های جمعیت فرهنگی و مذهبی بشارت قدس

جمعیت بشارت قدس با ایجاد کمیته‌های مختلف آموزشی، طرح، برنامه و بودجه، روابط عمومی، مشاوره و ... در حال کمک به بیماران خاص، رسیدگی به زنان بی‌سرپرست و خودسرپرست، اعطای وام و تسهیلات، مشاوره خانوادگی و قضایی، تولید بازی‌های رایانه‌ای و ... است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جمعیت فرهنگی مذهبی بشارت قدس

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و شکست استکبار در عرصه نبرد سخت، آن ها را به سمت استفاده از روش های جایگزینی سوق داد که به مراتب پیچیده تر و حساس تر از روش های قبلی بود. اگر در عرصه نبرد سخت دشمن قابل شناسایی بود اما در عرصه نبرد نرم دشمن کنار ما و همراه و گاهی در ظاهر همیار ماست. چه زیبا گفته است بنیانگذار جمهوری اسلامی که “جنگ ما با دنیای کفر جنگ عقیده است.” نکته مهمی که تاکنون از آن غفلت شده است این است که دنیای استکبار به دنبال تخریب هویت اسلامی- ایرانی ما که مبتنی بر ارزشهای اسلامی، استقلال، عزت و اعتماد به نفس است، می باشد. استکبار به دنبال جایگزینی فرهنگ مصرف زدگی به جای اتکای به خود، اخلاقیات غربی به جای اخلاقیات اسلامی، آزادی به سبک غربی و در نهایت اندیشه، تفکر و حتی تنفس به سبک غربی است و این همان جنگ نرم است که امروزه علیه ایران اسلامی در جریان است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه