اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809234299413866

راهنمای خرید شیشه آلات آزمایشگاهی

کد: 139809234299413866

http://bit.ly/2PtW5wz

، تهران , (اخبار رسمی): به علت مقاومت شیمیایی و حرارتی و شفافیت خوب، تقریبا تمام ظروف آزمایشگاهی را از شیشه بروسیلیکات (پیرکس) می‌سازند. تحمل دمایی این نوع شیشه بین 500 تا 650 درجه سانتی گراد و تحمل شک حرارتی دمایی تقریبی 165 درجه سانتی گراد را دارد.

راهنمای خرید شیشه آلات آزمایشگاهی توسط شرکت علمینوگستر
مرکز فروش شیشه آلات و ظروف آزمایشگاهی

برای خرید شیشه آلات آزمایشگاهی به چه نکاتی دقت شود؟

مقاومت شیمیایی و حرارتی و شفافیت خوب باعث شده که تقریبا تمام ظروف آزمایشگاهی مدرن از شیشه بروسیلیکات (پیرکس ) ساخته شود. امروزه شرکت‌ها و برندهای مختلفی از شیشه آلات آزمایشگاهی در بازار وجود دارد اما  برای خرید شیشه آلات آزمایشگاهی باید به نکاتی توجه شود که در ابتدا خصوصیات شیشه آلات بروسیلیکات بررسی می‌شود:

تنها اسید هیدروفلوئوریک و اسید فسفریک (در دمای بالای 100 درجه سانتی گراد) باعث خوردگی در شیشه آلات می‌شود. شیشه بروسیلیکات با ترکیب کردن و ذوب کردن اکسید بور، شن و ماسه سیلیس، خاکستر سودا و آلومینا ایجاد می‌شود. تحمل دمایی شیشه‌های بروسیلیکات (پیرکس ) با توجه به ترکیبات آن بین 500 تا 650 درجه سانتی گراد است. 

از ویژگی‌های مهم این نوع از شیشه آلات آنتی شوک بودن دمایی به اختلاف دمایی حدود 165 درجه سانتی گراد است که این محدوده با توجه به کیفیت کارخانجات تولید کننده متفاوت است.

هنگام خرید شیشه آلات آزمایشگاهی به این موارد دقت شود:

عدم یکنواختی و داشتن موج در سطح شیشه، تحمل دمایی و آنتی شوک بودن دما را پایین می‌آورد و وجود ترک‌های ریز روی شیشه آن را در مقابل کوچکترین ضربه‌ها آسیب پذیر می‌کند.

شفافیت شیشه آلات از مواردی است که می‌توان به آن در هنگام خرید توجه کرد، هر چه شفاف‌تر نشان کیفیت بیشتر است بعضی از شیشه آلات ممکن است به رنگ زرد یا آبی متمایل باشند که نشان کیفیت پایین‌تر و اضافه بودن یکی از عناصر سازنده است.

شرکت علمینوگستر واردکننده شیشه آلات آزمایشگاهی با کیفیت آماده همکاری با مراکز تحقیقاتی، داروسازی و همکاران است. این مرکز توانای طراحی و ساخت ظروف شیشه‌ای آزمایشگاهی ایرانی طبق نقشه و سفارشی در کمترین زمان دارد.

از جمله برندهای قابل عرضه در علمینوگستر می‌توان شیشه آلات زیماکس ساخت کشور چک، شیشه آلات گلسکو تحت لیسانس کشور انگلیس ساخت کشور هند و انواع شیشه آلات آلمانی و هندی و چینی را نام برد.

علاقه مندان برای مشاهده قیمت شیشه آلات آزمایشگاهی و لیست ظروف آزمایشگاهی و کاتالوگ شیشه آلات آزمایشگاهی می توانید به سایت علمینوگستر به آدرس elminogostar.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

علمینوگستر

شرکت علمینوگستر با تجربه خود در زمینه تأمین تجهیزات و مواد شیمیایی آزمایشگاه های پژوهشی، آموزشی افتخار دارد که با برخورداری از کادری متخصص و با تجربه در خدمت مراکز پژوهشی، آموزشی و صنعتی باشد. این شرکت از ابتدای دهه هفتاد فعالیت های خود را با تولید و طراحی شیشه آلات بروسیلیکات (پیرکس) آغاز کرده و با موفقیت در این زمینه فعالیت خود را در سایر بخش ها نیز گسترش داده است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]