اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980923430147009

استقبال مخاطبان از اولین جلسه از سلسله رویدادهای ParadigmDay

اولین جلسه از سلسله رویدادهای ParadigmDay با حمایت مجموعه باروک برگزار شد

کد: 13980923430147009

http://bit.ly/38FBFIo

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): اولین دورهمی رویداد ParadigmDay چهارشنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۵ عصر با موضوع «چرا بیشتر وقت‌ها ازخودم و توانایی‌هام ناراضیم؟» برگزار شد.

اولین جلسه از سلسله رویدادهای ParadigmDay با حمایت مجموعه باروک برگزار شد
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

آژانس تبلیغاتی باروک در راستای مسئولیت اجتماعی مجموعه خود و همچنین به اشتراک گذاشتن تجربیات مدیران آن، اقدام به برگزاری یک سلسله رویداد تحت عنوان ParadigmDay (روز الگو گرفتن) کرده است.

اولین دورهمی رویداد ParadigmDay چهارشنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۵ عصر با موضوع «چرا بیشتر وقت ها ازخودم و توانایی هام ناراضیم؟» در محل شهرکتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغاتی باروک، سلسله رویدادهای ParadigmDay یک رویداد تعامل محور است که در هر دور این رویدادها، از مجموعه الگوهایی در جهت موفقیت شخصی و کاری به شرکت کنندگان آموزش داده می‌شود تا با به کارگیری این الگوها سطح رضایتشان را از زندگی افزایش دهند.

اولین دورهمی این سلسله رویداد، با استقبال بسیار خوب شرکت کنندگان مواجه شد و در آن مفهوم پارادایم توضیح داده شد و در خصوص چگونگی تغییر پارادایم‌ها صحبت شد.

در این جلسه مخاطبان با دو تجربه تحت عناوین «چرا از خودم بدم میاد؟» و «چرا موفقیت و دستاوردهای خودمو نمیبینم!» آشنا شدند و مخاطبان با بیان تجربه‌های خود در این دو مبحث، به تعامل و کار گروهی پرداختند و شبکه سازی بین شرکت کنندگان آن صورت گرفت.  

در ادامه عوامل موثر بر این موضوعات تحلیل شد و راهکارهای عملی در خصوص از بین رفتن این نوع از وسواس‌ها به شرکت کنندگان ارائه شد. 

تسهیلگر اولین دورهمی این رویداد میلاد تیرانداز، مدیر مجموعه باروک بود، که قرار بود جلسات این سلسله رویدادها به صورت ۲ هفته یکبار برگزار شود اما با توجه به استقبال زیاد و درخواست کثیر مخاطبان، این هفته نیز در روز ۴ شنبه در همان مکان قبلی ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد، گفتنی است شرکت در این رویداد برای عموم رایگان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]