اطلاعات تماس
  • 091283*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809234301912731

حضور بنیانگذاران کافه گلدون در برنامه میدان پنجشنبه 21 آذر ماه 98 ساعت 22:30

با رای خود از کافه گلدون حمایت کنید

کد: 139809234301912731

http://bit.ly/36zrJ15

، تهران , (اخبار رسمی): علاقه مندان می‌توانند برای حمایت از استارتاپ کافه گلدون در برنامه میدون از طریق روبیکا اقدام و یا در سایت میدون به این تیم رای دهند.

با رای خود از کافه گلدون حمایت کنید
مسابقه میدون

مجموعه استارتاپی کافه گلدون در برنامه میدون حضور داشت. کافه گلدون فرصت مناسبی پیدا کرد تا پلتفرم خرید گل و گیاه در تهران و شهرستان‌ها را به داوران و بینندگان معرفی کند.

کافه گلدون کار خود را با سوشال مدیا آغاز و پس از رسیدن به طرح درآمد زایی سایت فروشگاهی کافه گلدون را جهت خرید اینترنتی گل و گیاه آپارتمانی طراحی و اجرا کرد و پس از 10 ماه فعالیت توانست از پلتفرم خود رونمایی کند.

پلتفرم کافه گلدون این امکان را می‌دهد تا دیگر فعالان حوزه‌های مختلف و متنوع گل و گیاه بتوانند محصولات خود را در معرض فروش قرار دهند و مخاطبان و کاربران علاقمند امکان دسترسی به دیگر محصولات و خدمات در زمینه‌های مختلف گل و گیاه را بدست آوردند.

 یکی دیگر از بخش‌های کاربردی وب سایت کافه گلدون,  بخش مجله گلدون من است که هر موضوع در رابطه با گل و گیاهان آپارتمانی و تزیینی که افراد نیاز داشته باشند، شامل نحوه آبیاری گیاهان و بیماری‌های آنها به صورت کامل توضیح داده شده است.

در بخش بازارچه افراد می‌توانند از مجموعه متنوع دیگر تولید کنندگان گل و گیاه دیدن کرده و به خرید گل بپردازند. حضور در میدان فرصت مناسبی بود تا کافه گلدون بتواند 88 رای از داوران و هیئت منصفه برنامه میدون دریافت کنند.

هم اکنون کافه گلدون برای رسیدن به فردایی بهتر و ایجاد اشتغال نیاز به حمایت مردم ایران دارد.

علاقه مندان می‌توانند از طریق صفحه رای دادن به کافه گلدون در سایت میدون 5 ستاره به کافه گلدون رای دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 97 کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.

اطلاعات تماس
  • 091283*****
[نمایش اطلاعات]