اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809234303413958

ارتقا و بهینه سازی سایت شرکت تصفیه گستر پینار 

کد: 139809234303413958

http://bit.ly/2PKHvzD

، تبریز , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید شرکت تصفیه گستر پینار از 1398/9/23 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت شرکت تصفیه گستر پینار 
صفحه اصلی سایت

به گزارش روابط عمومی شرکت تصفیه گستر پینار، وبسایت این شرکت فعال در تصفیه آب صنعتی، نیمه صنعتی، خانگی و دستگاه آب مقطر از تاریخ 1398/9/23 بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.watersofteningequipment.com در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های ارتباط مستقیم، مشاهده محصولات متنوع، بخش‌های آب مقطر، بخش دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی به فهرست وبسایت اضافه و تماس و پشتیبانی، فروش انلاین، تماس تلفنی برای مخاطبان میسر شده است.

جناب آقای مهندس پاک نیت مدیرعامل شرکت تصفیه گستر پینار با اعلام این خبر گفت: «رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و مشتریان و صنایع گوناگون و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.»

وی ادامه داد: »ارتباط بهتر و بیشتر با مشتریان نیز برای این مجموعه مهم است.»

او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: «پس این به روزرسانی به دنبال ارتقا و پیشرفت تجارت الکترونیک زیر نظر مهندس میر پیمان فاطمی از متخصصان تجارت الکترونیک هستیم.»

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با سالگرد تاسیس شرکت، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تصفیه آب پینار

شرکت تصفیه گستر پینار فعالیت خود را در آغاز کار با نام پینار واتر ، در زمینه تهیه وتوزیع دستگاههای تصفیه آب خانگی و صنعتی و همچنین دستگاه های آب مقطر ساز و تامین و پشتیبانی آنها آغاز کرد. آلودگی روز افزون منابع آب از یک طرف و نیاز هموطنان عزیز به دستگاههای تصفیه آب استاندارد ، بهداشتی ، مقاوم و مقرون به صرفه ، مجموعه پینار را به واردات و توزیع سراسری برندهای مشهور و مطمئن تصفیه آب پیوریکام تایوان و اکوسافت آلمان وادار کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار