اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809244303613460

راهبند الکتروهیدرولیک ایرانی iDoor

کد: 139809244303613460

http://bit.ly/2El4njJ

، تهران , (اخبار رسمی): تجهیزات ایمنی جزء جداناپذیر محصولات این مجموعه است و تحت هر شرایطی نصب و راه اندازی می‌شود. خدمات ارائه شده نیز در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

راهبند الکتروهیدرولیک ایرانی iDoor
راهبند الکتروهیدرولیک ایرانی iDoor

راهبند الکتروهیدرولیک ایرانی iDoor

بدون پرداخت هزینه های بسیار بالا راهبندی با قدرت، توان تردد بالا و با گارانتی طولانی می‌توان تهیه کرد. مهم ترین خصوصیت راهبند iDoor طول عمر بسیار بالای آن است. راهبند iDoor با بالاترین سطح طراحی مهندسی در ایران تولید شده و قطعات آن استاندارد صنعتی هستند بنا براین نگرانی تأمین قطعات وجود ندارد.

دو نمونه راهبند الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک موجود است اما به دلیل ارزندگی سیستم الکتروهیدرولیک، استفاده از راهبندهای الکتروهیدرولیک بهتر است.

با خرید راهبند iDoor می‌توان مطمئن بود که سال‌ها این راهبند با همان کیفیت روز اول می‌تواند عملکرد مناسبی داشته باشد و با اندک هزینه‌ای به روز رسانی شده و عمر مجدد یابد.

راهبند چیست؟

دستگاهی است که در ابتدای ورودی مکان‌های با تردد بالا نصب شده و توسط اهرم میله‌ای مسیر را جهت کنترل ورود و خروج باز و بسته می‌کند تا فقط خودروهای واجد شرایط امکان حضور در مکان‌های با اهمیت را داشته باشند.

نگرانی در مورد از کارافتادن نا به هنگام و ناگهانی راهبند وجود ندارد و شکی در مورد امنیت ان وجود ندارد و هزینه نگهداری ان نیز بالا نیست.

قیمت قطعات پس از دوره گارانتی بسیار منصفانه عرضه می‌شود اما تا 5 سال گارانتی تعویض قطعه و همچنین یک سال گارانتی کل هزینه‌ها و مزیت‌های دیگر وجود دارد.

مشخصات راهبند

  • موتور دائم کار
  • مکانیزم خستگی ناپذیر هیدرولیک
  • آسیب ناپذیر در تصادفات
  • زیبایی فوق العاده بدنه
  • کیفیت در رنگ آمیزی
  • بوم بدون اصطکاک در برابر باد

هزینه مشاوره با شرکت آریاز صفر است و در مرحله بعد حضور کارشناس فنی شرکت برای همسان سازی راهبند با محل پروژه به صورت رایگان است.

نحوه خرید راهبند چگونه است؟

مشتری با ارائه اطلاعات ابتدایی مانند عرض حدودی معبر، تعداد خودروهای استفاده کننده و یا نوع کاربری به مشاور کارشناس شرکت، می‌تواند مراحل خرید را به سهولت طی کند.

میله راهبند بر روی سقف خودرو فرود نمی‌آید چون هم تجهیزات ایمنی جهت تشخیص خودرو و انسان روی راهبند نصب شده و هم قطعات با ضریب ایمنی 5 برابری در بخش محرک راهبند استفاده شده‌اند.

در مورد قطع برق در هنگام استفاده از راهبند نیز باید گفت هر چند قطع برق بسیار اندک رخ می‌دهد اما در این شرایط با گرداندن 90 درجه یک شیر به سرعت راهبند آزاد شده و مسیر باز می‌شود.

این شیر با رنگ خاص مشخص شده و به راحتی با دو انگشت می‌چرخد. لبته در صورت تصادف با میله راهبند هزینه زیادی ایجاد نخواهد شد. چون راهبند از فناوری هیدرولیک برخوردار است. فقط شاید میله آسیب ببنید که با اندک هزینه‌ای قابل تعویض است و هیچ یک از قطعات داخلی آسیب نمی‌بیند و پس جای هیچ نگرانی نیست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی در

شاید یکی از رویایی ترین تصورات انسان قرار گرفتن در محیطی بالاترین سطح از امنیت و اتوماسیون سیستم ها و المان های اطراف اوست. رفته رفته اموری که در گذشته توسط انسان انجام می شد به ماشین های خودکار سپرده شده و حتی تصور اینکه این موارد در روزگاری نه چندان دور به شیوه دستی صورت می پذیرفت، دشوار می گردد. یکی از الزامی ترین این اتوماسیون ها که علاوه بر آسایش، سطح امنیت را هم ارتقاء می دهد، اتوماسیون گذرهای عبور انسان ها و خودروهاست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار