اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809244303913935

سایت کالاتعمیر با هدف ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل راه اندازی شد

کد: 139809244303913935

http://bit.ly/2Pn5RQO

، تهران , (اخبار رسمی): سایت کالاتعمیر با هدف دسترسی آسان خریداران لوازم خانگی ایرانی و خارجی به تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه شهر تهران راه اندازی شد.

سایت کالاتعمیر با هدف ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل راه اندازی شد
سایت کالاتعمیر با هدف ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل راه اندازی شد

سایت kalatamir.ir که یک سایت خدماتی است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد ارائه خدمات نصب و تعمیر لوازم خانگی در محل و منزل خریداران برندهای مطرح ایرانی و خارجی لوازم خانگی را تسهیل کند.

محسن احمدی بقا، مدیر مجموعه کالاتعمیر در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «همواره به دلیل سنگین بودن بعضی از لوازم خانگی مثل یخچال فریزر و ماشین لباسشویی امکان حمل آنها به تعمیرگاه برای دریافت خدمات بسیار دشوار و هزینه بر بوده و عدم دسترسی به تعمیرکار حرفه‌ای و با تجربه مورد اعتماد با مکان مشخص و ثبت شده نیز بر این دشواری افزوده است. 

ما در مجموعه کالاتعمیر در مناطق مختلف شهر تهران نمایندگی ها و تعمیرکارانی داریم که هر کدام برای تعمیر لوازم خانگی برند خاصی آموزش دیده‌اند و تجربه کافی دارند و پس از تماس مشتری با سامانه 02154837 و کسب اطلاعات مورد نیاز توسط اپراتور بلافاصله تسک به متخصص تعمیرات منطقه مورد نظر ارجاع و او در کوتاه ترین زمان با متقاضی تماس گرفته و جهت ارائه خدمات در محل حاضر می‌شود و کلیه خدمات عیب یابی و تعمیرات را در محل و منزل مشتری انجام می‌دهیم.»

تعمیرات لوازم خانگی در کالاتعمیر توسط نیروی متخصص و باتجربه و در محل مشتری انجام می‌شود و در انتها فاکتور رسمی به همراه ضمانت نامه خدمات 3 ماهه به مشتری ارائه می‌شود، این مجموعه نمایندگی مجاز و رسمی تعمیرات و خدمات پس از فروش بسیاری از برندهای داخلی و خارجی است و از قطعات اصلی برای تعمیرات استفاده می‌کند.

از جمله خدمات این مجموعه می‌توان به نصب، سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزر و ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، مایکروویو، تلویزیون و کولر گازی اشاره کرد.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « در وبسایت کالاتعمیر به تمامی برندهای تحت پوشش دسترسی دارید و می‌توانید جهت دریافت خدمات، ثبت سفارش آنلاین انجام دهید. همچنین بخش آموزشی این سایت دارای مطالب و ویدئوهای آموزشی در سطح مبتدی تا نیمه حرفه‌ای است که می‌تواند برای رفع مشکلات جزئی در خانه شما را راهنمایی کند. این وبسایت مجوزهای مربوطه و نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی تارنمای اینترنتی را اخذ و مورد اعتمادترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی آنلاین در تهران است.»

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات این مجموعه می‌توانند به سایت کالاتعمیر به آدرس kalatamir.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کالاتعمیر

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار