اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809244306610588

بررسی خمیر دندان بدون فلوراید ایرانی

کد: 139809244306610588

http://bit.ly/34y4K5r

، بهشهر , (اخبار رسمی): این روزها حرف‌های زیادی پشت سر فلوراید زده می‌شود. برندهای زیادی دست به تولید خمیر دندان‌های بدون فلوراید زده‌اند و در این میان ایران نیز با تولید انواع خمیردندان بدون فلوراید سعی در برآورده ساختن نیاز بازار دارد.

درباره قیمت خمیر دندان بدون فلوراید ایرانی چه میدانید؟
بررسی خمیر دندان بدون فلوراید ایرانی

فلوراید که در دهه 70 میلادی به عنوان ماده انقلابی ناجی دندان‌ها شناخته می‌شد، اکنون با ورود علم به عرصه تجارت مورد تردید قرار گرفته است.

برندهای زیادی دست به تولید خمیر دندان‌های بدون فلوراید زده‌اند و در این میان ایران نیز با تولید انواع خمیردندان بدون فلوراید ایرانی سعی در برآورده ساختن نیاز بازار دارد. اما توجیه قیمت انواع خمیر دندان بدون فلوراید ایرانی امری است که در درجه اول به میزان تاثیر آن و مزایای استفاده از این محصول بستگی دارد.

آیا خمیر دندان بدون فلوراید ایرانی اثری هم دارد؟

باید بگوییم فلوراید سهم مهمی در سلامت دندان و جلوگیری از حفره‌های دهانی دارد. در واقع حذف آن از فرمولاسیون خمیر دندان تا حد زیادی از اثرات آن بر سلامت دندان‌ها کم می‌کند.

اما باید گفت که انواع خمیر دندان بدون فلوراید ایرانی از آنجایی که از طب سنتی ایرانی و اسلامی در فرمولاسیون خمیر دندان استفاده می‌کنند، اثرات ضد میکروبی خود را حفظ می‌کنند.

نقطه قوت انواع خمیر دندان بدون فلوراید ایرانی در مواد موثره آن است. مهمترین این مواد عصاره گیاه مسواک است که خواص بسیار ارزشمندی دارد و امروزه در کشورهای اروپایی هم کاربرد گسترده‌ای پیدا کرده است. از جمله ترکیبات دیگر، می‌توان عسل، عاقرقرحاِ، میخک، نعنا و .. را نام برد.

حذف مواد شیمیایی در خمیر دندان بدون فلوراید ایرانی

مواد شیمیایی مثل سدیم لوریل سولفات و انواع سفید کننده‌ها، در دراز مدت ممکن است باعث بیماری‌های گوارشی و ایجاد زخم‌های دهانی شده و همچنین احتمال ایجاد انواع سرطان و بیماری‌های قلبی را به همراه می‌آورد.

خمیر دندان بدون فلوراید ایرانی این مواد شیمیایی را، با مواد گیاهی جایگزین می‌کند که حتی مطابق تحقیقات میدانی دانشمندان اروپایی، در عمل در سلامت دندان‌ها بسیار تاثیر بیشتری داشته‌اند. علاوه بر این قیمت خمیر دندان بدون فلوراید ایرانی هم به علت تولید در داخل کشور بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

علاقه مندان برای خرید خمیردندان طبیعی و بدون فلوراید ایرانی می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

برای خرید و مشاوره در مور محصولات می توانید با شماره های 09023396980 و 09179396980 تماس حاصل نمایید. محصولات شرکت شامل: پکیج ضد لک 8 کاره شمعدانی، پکیج ضد جوش 10 کاره شمعدانی، کرم زیبایی چند منظوره روبینا گلد و روبینا سیلور شمعدانی، روغن ضد ریزش و تقویت مو کویین، روغن خراطین و زالو گامنو، شیافت ماریانا دکتر آز شمعدانی، صمغ عربی با اسانس متفاوت، انواع روغن گیاهی شامل روغن بنفشه، روغن بابونه، روغن گلسرخ، روغن جوانه گندم و..... می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]