اطلاعات تماس
  • 021557***** - 091201*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809254308012539

قصد ویتالیک بوترین برای فروش ۲۵ میلیون دلار اتریوم

کد: 139809254308012539

http://bit.ly/2FmsSh5

، تهران , (اخبار رسمی): بنیانگذار اتریوم (Ethereum (ETH به نام ویتالیک بوترین (Vitalik Buetrin)  در روز کریسمس به دلیل قصدش برای فروش ۲۵ میلیون دلار کریپتوکارنسی و ترس از این اقدام، در مرکز توجه قرار گرفته است.

قصد ویتالیک بوترین برای فروش ۲۵ میلیون دلار اتریوم
قصد ویتالیک بوترین برای فروش ۲۵ میلیون دلار اتریوم

سوابق مربوط به نظارت بر منابع اتراسکن (Etherscan) نشان داد که  ۹۲۰۰۰ اتریوم (ETH) (در حال حاضر به ارزش ۱۱٫۵ میلیون دلار) از یک کیف پول منفرد به اکسچنج کراکن (Kraken) ایالات متحده در ۲۵ دسامبر منتقل شد.

همان طور که توسط سرویس تحلیلی بلاکچین (Blockchain) به نام ویوبیس (ViewBase) ذکر شد، کیف پول قبل از انجام معامله حاوی بیش از ۳۰۰،۰۰۰ اتریوم(ETH) بوده و بیشترین بودجه‌ی خود را طی چندین سال از بوترین دریافت کرده است.

«این فرد احتمالاً یک توسعه دهنده اتریوم (ETH) یا خود ویتالیک بوترین (VB) است»، در اظهارنظرها به طور خلاصه بیان شده است.

این معامله یکی از سه اقدام اصلی اکسچنج است که باعث موفقیت سریع آن شد. هووبی Huobi) 99.987) اتریوم (ETH) اضافی کسب کرد، در حالی که ۲۵۹۰۸ اتریوم (ETH) دیگر به بایننس (Binance) منتقل شد.

ارزش کل سه معامله ۲۵٫۵ میلیون دلار است. در پاسخ به (ViewBase)، مفسران بلافاصله این نگرانی را مطرح کردند که بوترین یا یک سرمایه گذار مرتبط، در حال برنامه ریزی برای فروش عمده است.

تکرار هراس برای دامپینگ یا ارزان فروشی اتریوم (ETH)

بوترین (Buterin) در این خصوص اظهار نظر نکرده و در این بحث شرکت نکرده است که سومین دور شایعات مربوط به نقدی سازی اتریوم (ETH) در روزهای اخیر را تشکیل می‌دهد.

در مصاحبه‌ای که در اوایل ماه دسامبر انجام شد، بوترین فاش کرد که وی شخصاً فروش ۷۰،۰۰۰ اتریوم (ETH) را در سال ۲۰۱۸ تنظیم کرده است، زمانی که آلتکوین (altcoin) در پر فروش ترین دوره‌ی خود بود. درآمد حاصل از آن ۱۰۰ میلیون دلار بوده است.

همان طور که Cointelegraph گزارش داده است، هفته گذشته، انتقال ۷۸۹،۰۰۰ اتریوم (ETH) بین دو کیف پول که توسط طرح پانزی (Ponzi scheme) به نام پلاس توکن (PlusToken) کنترل می‌شوند، نگرانی‌های دیگری را برانگیخت.

با توجه به پایان سال ۲۰۱۹، نظرات نسبت به اتریوم (Ethereum ) منفی تر می‌شود و توسعه دهندگان به دلیل نحوه‌ی مدیریت خود در به روزرسانی شبکه مورد انتقاد قرار می‌گیرند.

بزرگ ترین (altcoin) در طی چند هفته دو هارد فورک (hard fork) را پشت سر می‌گذارد، چیزی که طرفدار مشهور بیت کوین (BTC) ، به نام (Udi Wertheimer) ، آن را «پوچ» توصیف کرده است.

قیمت اتریوم (ETH / USD) از ابتدای ماه دسامبر حدود ۱۷٪ سقوط داشته است. در برابر صعودهای ۳۳۵ دلاری خود در سال ۲۰۱۹ ، این جفت ارزی بیش از ۶۰ درصد کاهش داشته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021557***** - 091201*****
[نمایش اطلاعات]