اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809254310813776

ونداپرداخت پرداخت یار شد

کد: 139809254310813776

http://bit.ly/2Mem0Gr

، تهران , (اخبار رسمی): با گسترش مشاغل و کسب و کارهای آنلاین، بسیار بیشتر از قبل، انتقال راحت و سریع پول اهمیت پیدا کرده است. حتی روش‌هایی مثل کارت به کارت کردن پول هم، که نسبت به واریز بانکی و روش‌های دیگر، خیلی سریع‌تر هستند، دیگر جوابگوی نیازهای مشتری‌ها و کسب و کارها نیستند.در ادامه راه حل‌های پرداخت بررسی شده است.

ونداپرداخت پرداخت یار شد
ونداپرداخت به عنوان ارائه دهنده سرویس های متنوع پرداخت تحت نظارت بانک مرکزی و شاپرک پرداخت یار شد

امروزه پرداخت یارها، کار را سهل و سریع کرده‌اند.

ونداپرداخت هم با توجه به نیاز کسب و کارها، پرداخت یاری را ضروری دانسته و در جهت خدمت رسانی به کاربران خود، برای ارائه خدمات متنوع پرداخت راحت‌تر برای افراد و کسب وکارها تصمیم به اخذ مجوز پرداخت یاری گرفت.

در ادامه این موضوع و اینکه از چه خدماتی برای دریافت و پرداخت پول می‌توان از پرداخت یارها کمک گرفت و ونداپرداخت به چه شکلی فعالیت می‌کند بررسی شده است.

چرا درگاه پرداخت اینترنتی داشته باشیم؟

وقتی یک کسب و کار اینترنتی راه می‌اندازید، مثلاً سایتی طراحی می‌کنید تا در آن محصول یا خدمات خود را به فروش برسانید، یا در اینستاگرام و تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی، که اتفاقاً امروزه در ایران رایج و پرطرفدار شده است، شروع به فروش محصول و خدمات می‌کنید، بعد از تعیین نوع محصول، جامعه هدف، تبلیغات، بستر فروش و... باید به فکر نحوه انتقال پول بود. گرفتن مجوز یک درگاه پرداخت اصلی کاری دشوار و زمان بر است و نیاز به مدارک و مجوزهای عدیده دارد. می‌توان به صورت نقدی، موقع تحویل کالا، درب منزل از مشتری هزینه کالا را بگیرید، یا اینکه شماره کارت بانکی خود را بدهید تا کارت به کارت کنند. اما همه این روش‌ها مشکلات خود را دارند. ممکن است کالا یا خدمات اصلاً فیزیکی نباشد، یعنی فایل یا مشاوره یا موارد این چنینی باشند. همچنین پرداخت‌های تک به تک نیاز به پشتیبانی دائم دارد و از طرف دیگر حساب کتاب کردن پرداخت‌ها بسیار سخت می‌شود.

ونداپرداخت چگونه کار می‌کند؟

ونداپرداخت با انجام آزمون‌های مورد نیاز، اقدام به دریافت مجوز پرداختیاری از بانک مرکزی کرده است.  مدیران کسب و کارهای کوچک چه در بازار یا وبسایت و شبکه‌های اجتماعی می‌توانند از این امکان استفاده کنند و بدون نیاز به پرداخت مستقیم توسط تک مشتری‌ها، فعالیت‌های اقتصادی خود را با نظم و دقت بالا انجام دهند.

این پرداخت یار به کسب و کارهای کوچک و شخصی یا اینترنتی خدمات درگاه پرداخت مستقیم، درگاه پرداخت واسط، فرم پرداخت شخصی، فاکتورآنلاین و کارتخوان موبایلی ارائه می‌کند.

هزینه دریافت درگاه پرداخت اینترنتی به چه صورت است ؟

کارمزد خدمات در بیشترین حالت یک درصد تا سقف 3000 تومان است که البته در بعضی خدمات کاملا رایگان است ؛ همچنین برای دریافت و نصب درگاه نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیست. ونداپرداخت با سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا، فروشگاه ساز مجنتو و مدیریت هاستینگ سازگاری دارد. احتمال خطای عملیات پرداخت در ونداپرداخت به علت سرویس‌‌های مجهز و پیشرفته پایین است. از طرف دیگر استفاده از پرداخت یارهای واسط مشکلات اخذ مجوزهای اداری که معمولا طولانی و پر زحمت هستند را ندارد و در عرض چند ساعت به راحتی آماده می‌شوند.

  با استفاده از خدمات ونداپرداخت دیگر نیاز نیست تا برای تک تک مشتری‌ها شماره کارت ارسال شود، رسید تهیه شود و فهرست‌های پرداخت دستی تهیه شود. گزارش‌ها لحظه‌ای تهیه می‌شوند و ریز تراکنش‌ها در اختیار کاربر قرار دارد؛ بنابرین هر زمان که مدیر کسب و کار بخواهد می‌تواند درخواست تسویه بدهد. مدیریت امور مالی در این بستر بسیار راحت‌تر و سریع‌تر از فرم‌های قبلی است.

 با فراهم شدن امکان پرداخت یاری، درگاه‌های واسط پرداخت ساماندهی شدند و از سوء استفاده وب سایت‌های دیگر جلوگیری شد. نحوه کار به این صورت است که برای هر پذیرنده یک کد پذیرندگی ارائه می‌شود و مبالغ تراکنش پذیرنده‌ها پس از کسر کارمزد به حساب خودشان واریز می‌شود.

پرداخت یارها امنیت قابل اعتمادی دارند چون بانک مرکزی شرایط سختی برای دریافت مجوزهای پرداخت یاری قرار داده است و به شرکت‌هایی که شرایط امنی نداشته باشند مجوز نمی‌دهد. از جمله این شرایط ثبت شدن شرکت، نداشتن سوء سابقه مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره، نداشتن بدهی معوق یا سابقه مؤثر چک برگشتی و... است. علاوه بر اینها ساز و کار پرداخت یاری توسط بانک مرکزی قاعده و قانونمند شده و در صورت تخطی از قوانین بانک مرکزی از فعالیت پرداخت یار جلوگیری خواهد شد.

ونداپرداخت این شرایط را احراز کرده است و برای کاربران خود این امکان را فراهم کرده تا حتی بدون داشتن نماد الکترونیک امکان پرداخت الکترونیک را در سایت یا فضای مجازی خود در شبکه‌های اجتماعی برقرار کنند.

اگر برای کارهای مالی شخصی و یا کسب  وکار خود نیاز به سرویس‌های پرداخت امن و مطمئن دارید ونداپرداخت یک پیشنهاد مناسب خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ونداپرداخت

پرداخت‌یار وندا‌پرداخت به‌عنوان ‌یکی از خدمات گروه‌کسب‌و‌کار‌وندا باارائه راهکارهای مدرن پرداخت، بستری امن برای تسهیل فرآیند‌های پرداخت فراهم‌می‌آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه