اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809254311213782

کسب رتبه اول بیمه پارسیان در ارزیابی انفورماتیک شرکت‌های خصوصی صنعت بیمه کشور

بیمه پارسیان برنده جایزه رتبه اول انفورماتیک شرکت‌های بیمه بخش خصوصی شد

کد: 139809254311213782

http://bit.ly/2sFf6mr

، تهران , (اخبار رسمی): بیمه پارسیان در ارزیابی انفورماتیک شرکت‌های خصوصی صنعت بیمه توسط بیمه مرکزی ج.ا.ا برنده جایزه رتبه اول شد.

بیمه پارسیان برنده جایزه رتبه اول انفورماتیک شرکتهای بیمه بخش خصوصی شد
رتبه نخست بیمه پارسیان در ارزیابی انفورماتیک شرکت های خصوصی

ارزیابی انفورماتیک شرکت‌های خصوصی صنعت بیمه توسط بیمه مرکزی ج.ا.ا با همه شرکت‌های بیمه بخش خصوصی کشور شرکت‌کننده، به عنوان معتبرترین عرصه اعتبارسنجی میان صنعت بیمه در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه این صنعت داشته است.

این رویداد هرساله در گروه‌های مختلف، یک شرکت را پس از بررسی‌های کارشناسانه و تخصصی به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین شرکت در زمینه انفورماتیک در صنعت بیمه ( بخش خصوصی) اهدا می‌کند.

بخش داوری

ارزیابی انفورماتیک شرکت‌های خصوصی صنعت بیمه توسط بیمه مرکزی ج.ا.ا  هر ساله در گروه‌های مختلف، با نظر کارشناسان متخصص، یک شرکت را به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به مدیریت محترم واحد انفوماتیک و فناوری اطلاعات آن تندیس رتبه اول را اهدا می‌کند.

بیمه پارسیان برنده رتبه اول

بیمه پارسیان با نظر کارشناسان بیمه مرکزی ج.ا.ا ، توانست برنده رتبه اول در شاخه انفورمایک و فناوری اطلاعات شود.

شرکت بیمه پارسیان بزرگترین و باسابقه ترین شرکت بیمه خصوصی در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرده  به یکی از شرکت‌های فعال در این حوزه تبدیل شده است.

نمایندگی ظهیری سروری کد 503683 به نوبه خود این موفقیت را به مجموعه همکاران شرکت بیمه پارسیان خصوصا مدیریت انفوماتیک و فناوری اطلاعات این شرکت تبریک عرش می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری سروری

نمایندگی رسمی کد 503683 بیمه پارسیان با مدیریت علیرضا ظهیری‌ سروری افتخار دارد تا مشاور و ارایه‌ دهنده‌ انواع‌ خدمات بیمه ای، بیمه‌نامه‌ مهندسی، باربری، مسئولیت، اتومبیل، درمان‌ مسافرتی، درمان‌ و حوادث‌ گروهی و عمر و سرمایه‌گذاری شما در سراسر کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه