اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809264313113460

تأمین واقعی قطعات با قیمت مناسب

رهبر بازار راهبند کدام محصول است؟

کد: 139809264313113460

http://bit.ly/2MidxSz

، تهران , (اخبار رسمی): ملاک پیمودن مسیر درست سازوکار طراحی روشن محصول راهبند است، محصول اصیل که با پیروی از اصول طراحی صنعتی تولید شده و یا از طریق کپی کاری ناشیانه و بدون علم به خاصیت مواد، ظرایف ماشین کاری و سایر اصول مسلم طراحی در بازار ظهور نموده.

رهبر بازار راهبند کدام محصول است؟  تأمین واقعی قطعات با قیمت مناسب
رهبر بازار راهبند کدام محصول است؟

چرا پاسخ به این سئوال که رهبر بازار محصول راهبند کدام محصول است، می‌تواند برای خریداران حیاتی باشد؟ اصلی ترین دلیل این است که کدام محصول مسیر درستی را تا کنون پیموده و این بشارت گر آینده‌ای درخشان‌تر نیز خواهد بود.

خرید یک دستگاه راهبند شروع فرآیند خدمات گیری از شرکت فروشنده و سازنده است و این فرآیند تا زمانی که این دستگاه در اختیار افراد است،ا دامه خواهد داشت. چرا؟

پاسخ شاید این باشد که ما محصولی با کیفیت بالا خریداری می‌کنیم که بدون نیاز به خدمات باشد. این استدلال سه نکته دارد اول اینکه آیا می‌توان اعتماد کرد که آیا انتخاب ما باکیفیت ترین محصول بوده و متأثر از تبلیغات کاذب و اغواگر نبوده است؟ آیا کیفیت بالا دائمی و ضامن عمر نامحدود دستگاه است؟ آیا ضرباتی که ممکن است از طریق اشیاء و ماشین‌ها به راهبند وارد شود نمی‌تواند ما را نیازمند به دریافت قطعات و خدمات کند؟

راهکار چیست؟ در پیمایش بازار و مصاحبه با خریداران گوناگون راهبندها در طول سال‌های متمادی نگرانی از تأمین قطعات یکی از چالش‌های خریداران بوده اما در آن سال‌ها عدم وجود یک محصول راهبند مطلوب هیدرولیک ایرانی که می‌توانست خنثی کننده این چالش باشد احساس می‌شد اما در حال حاضر راهبند ایرانی iDoor این خلاء را به طور کامل مرتفع کرده است.

راهبند ایرانی iDoor بادوام است و تحمل تردد مداوم ترافیک خودرو را دارد اما از آسیب‌های محیطی و استهلاک در طی سال‌های طولانی مصون نیست مثل همه سیستم‌‌های با کیفیت دیگر. اما بعد از دوره گارانتی و یا در دوره گارانتی با عقد قراردادهای سرویس و نگهداری می‌توان اغلب خدمات و قطعات راهبند iDoor را حتی رایگان تعویض کرد. این جدای از گارانتی تعویض 5 ساله قطعات معیوب است.

اما بسیاری از برندهای خارجی که قطعاتی مانند بوم دستگاه را در ایران تولید می‌کنند موقع ارائه آن به مشتری در هنگام خدمات مبلغ را به دلار و سایر ارزهای خارجی محاسبه می‌کنند. اما در مقابل، راهبند iDoor با پیروی از مشتری مداری واقعی به دور از رقابت‌های کاذب، قیمت منصفانه و ارزنده‌ای را برای قطعات دستگاه خود تعریف و همچنین با بکارگیری هوشمندانه فناوری توانسته تأمین قطعات را مادام العمر گارانتی کند.

رهبری بازار راهبند سزاوار محصولی است که صادقانه و منصفانه و به دور از سوداگری عرضه می‌شود.   

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی در

شاید یکی از رویایی ترین تصورات انسان قرار گرفتن در محیطی بالاترین سطح از امنیت و اتوماسیون سیستم ها و المان های اطراف اوست. رفته رفته اموری که در گذشته توسط انسان انجام می شد به ماشین های خودکار سپرده شده و حتی تصور اینکه این موارد در روزگاری نه چندان دور به شیوه دستی صورت می پذیرفت، دشوار می گردد. یکی از الزامی ترین این اتوماسیون ها که علاوه بر آسایش، سطح امنیت را هم ارتقاء می دهد، اتوماسیون گذرهای عبور انسان ها و خودروهاست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار