اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809264314010239

جذب نماینده کاغذ دیواری در افغانستان

کد: 139809264314010239

https://bit.ly/2VX6IKf

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه شاهد استفاده از انواع کاغذ دیواری به طور وسیع و گسترده‌تری در سراسر دنیا هستیم.

کاغذ دیواری در افغانستان
جذب نماینده کاغذ دیواری در افغانستان

در کشور ایران نیز همانند باقی کشورها کاغذ دیواری به شکل گسترده‌ای در حال استفاده است.

در همین راستا برند دیاکو با داشتن نمایندگی فروش در تمامی استان‌های کشور، سهم زیادی از تولیدات پوستر دیواری را در ایران به خود اختصاص داده است.
شرکت ابنیه سازان ستاوند با تولید پوستر دیواری تحت برند دیاکو سعی کرده است تا سهمی در رفع نیاز این محصول پر مصرف در صنعت داخلی کشور داشته باشد. 

دیاکو  در تولید پوستر دیواری و همین طور اعطای نمایندگی پوستر دیواری سعی کده است همواره چندین عامل را رعایت کند:

دیاکو همواره سعی کرده است تا کیفیت پوستر دیواری‌ها در حد بسیار عالی باشد. متاسفانه بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی اجناس بسیار بی‌کیفیتی را به طرف‌های چینی سفارش می‌دهند که این موضوع باعث شده تا اجناس چینی در ایران به اجناس بی کیفیت مشهور شوند. در صورتی که اجناس چینی با کیفیت‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. برند دیاکو برای این منظور همواره سعی کرده از بهترین و همین طور با کیفیت ترین مواد اولیه چینی و همچنین ترک در این زمینه استفاده کند به همین دلیل پوستر دیواری‌ها با برند دیاکو همواره یکی از بهترین و با کیفیت ترین پوستر دیواری‌ها در بازار شناخته می‌‌شوند.

برند دیاکو در تولید پوستر دیواری همواره سعی کرده است از طرح‌ها و رنگ‌های جدید استفاده کند و از کپی برداری و همین طور استفاده از طرح‌های تکراری خودداری کند. صنعت دکوراسیون از جمله صنایعی است که همه روزه در حال گسترش و پیشرفت زیادی است و مشتریان نیز در این صنعت به دنبال طرح‌ها و رنگ‌های جدید و به روز هستند. لذا در این راستا برند دیاکو با تولید طرح‌های جدید و به روز سعی کرده تا نیاز مشتریان را بر طرف کند.

برند دیاکو  در اعطای عاملیت پوستر دیواری‌های دیاکو از افراد خوشنام و با سابقه استفاده می‌کند. 

برند دیاکو امروز سهم عظیمی از تولیدات پوستر دیواری را در سراسر ایران به خود اختصاص داده است. همچنین این مجموعه در خارج از ایران در کشور دوست و همسایه یعنی افغانستان اقدام به جذب نماینده و صادرات پوستر دیواری‌های دیاکو، کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل