اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809264314112225

استخدام کپی رایتر و تولید کننده محتوا در الو کانتنت

کد: 139809264314112225

http://bit.ly/2YY7CHx

، (اخبار رسمی): شرکت تولید محتوا الو کانتنت به صورت دورکاری، از میان واجدین شرایط و نویسندگان کپی رایتر استخدام می‌کند.

استخدام کپی رایتر و تولید کننده محتوا در الو کانتنت
استخدام کپی رایتر و تولید کننده محتوا در الو کانتنت

شرکت تولید محتوا الو کانتنت با هدف استخدام، از کلیه متخصصان و واجدان شرایط که علاقه‌مند به تولید محتوا هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم استخدام کپی رایتر حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای تولید کننده محتوا :

1- خلاقیت و نوآوری

2- انتخاب لحن مناسب

3- رعایت اصول سئو

4- ساده و قابل درک بودن محتوا

5- زمانبندی در تحویل محتوا

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت الو کانتنت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل آدرس ایمیل ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

پلتفرم خدمات تولید محتوا الو کانتنت یک استارتاپ در مسیر تولید محتوای متنی و الکترونیکی است که با تکیه بر سه اصل تولید محتوای باکیفیت، تحویل محتوا در زمان تعیین شده و مقرون به صرفه بودن خدمات، فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه در تلاش است تا ضمن برقراری تعاملی پویا میان تولیدکنندگان محتوا و سفارش دهندگان محتوا، زنجیره‌ای از توانایی‌ها را به کار بگیرد و خدماتی ارزنده و منحصربه فرد در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

الو کانتنت

الو کانتنت از حرفه ای ترین مجموعه های کشور در مسیر تولید محتوای متنی و تولید محتوای الکترونیکی بوده که با تکیه بر سه اصل تولید محتوای باکیفیت، تحویل محتوا در زمان تعیین شده و مقرون به صرفه بودن خدمات، فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه در تلاش است تا ضمن برقراری تعاملی پویا میان تولیدکنندگان محتوا و سفارش دهندگان محتوا، زنجیره ای از توانایی ها را به کار بگیرد و خدماتی ارزنده و منحصربه فرد در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]