اطلاعات تماس
  • 021221*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809264316013172

حمل و جابجایی پیانو در اسباب کشی

کد: 139809264316013172

http://bit.ly/2EErfe6

، تهران , (اخبار رسمی): حمل و جابجایی پیانو سختی‌هایی دارد که افرادی که با پیانو سرکار دارند با آن مواجه می‌شوند؛ از طرفی به دلیل ارزش مادی و معنوی پیانو حمل و نقل آن نیاز به تجربه و تبحر دارد که اغلب افراد این کار را به شرکت‌های حمل و نقل که قابل اعتماد هستند واگذار می‌کنند.

حمل و جابجایی پیانو در اسباب کشی
حمل و جابجایی پیانو در اسباب کشی

اتوبار تهران بتیس توصیه می‌کند افرادی که قصد جابجایی و حمل پیانو را از اتاقی به اتاق دیگر یا به محل دیگر را دارند به خصوص اگر در تعداد طبقات بالایی باید جابجایی انجام شود آن را به شرکت‌های حمل بار و باربری که به صورت تخصصی این کار را انجام می‌دهند واگذار کنندتا به صورت دقیق و سالم کار انجام شود.

نکات و ابزار لازم برای جابجایی و حمل پیانو

در ابتدا لوازم  و ابزار آلات مهم و لازم در حمل صحیح و حرفه‌ای و کاملا اصولی پیانو معرفی می‌شود.

۱-دوش بند: مهم ترین و کاربردی ترین ابزار برای حمل تخصصی انواع پیانو و اقلام سنگین وزن دوش بند است؛ خیلی از افراد به جای دوش بند از پارچه و ملحفه استفاده می‌کنند که احتمال پارگی و همچنین از بین رفتن تعادل را به همراه دارد که امکان آسیب رسیدن جدی به پیانو را در پی دارد، علاوه بر این حتی ممکن است کوک پیانو نیز تغییر کند.

۲- حتما سرپوش ردیف کلاویه‌ها را ببندید و پایه‌های پیانو را با پلاستیک‌های حباب دار پوشش دهید.

۳- سایز گیری پیانو قبل از جابجایی: قبل از جابجایی و حمل پیانو خود بهتر است سایزگیری ابعاد پیانو انجام شود تا مطمئن شد از راه پله‌ها و درب منزل و سایر درب‌ها به راحتی عبور خواهد کرد، اگر غیر از این باشد باید راهکار مناسبی برای جابجایی پیانو در نظر گرفت.

۴- سعی شود پیانو را ابتدا به صورت کامل و تمیز بسته بندی کرد. بسته بندی کردن پیانو با پلاستیک‌های ویژه بهترین کار و روش است که توسط شرکت‌های باربری نیز می‌تواند انجام شود. یکی از مهم ترین نکته‌هایی که می‌شود به آن اشاره کرد بسته بندی پیانو است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ که اگر احیانا پیانو با دیوارها برخوردی داشت به پیانو آسیبی وارد نشود.

۵- اگر پیانو چرخ دار نباشد، حمل پیانو را ۲ نفر هم زمان باید انجام دهند. باید پیانو را با گردون به ماشین حمل بار منتقل کرد.

۶- ماشین مخصوص حمل بار را با توجه به سایز و وزن برای حمل و جابجایی پیانو باید انتخاب شود.

۷- پس از انتقال پیانو به ماشین حمل بار حتما در اطراف پیانو، ضربه گیر قرار گیرد. هرگز بر روی پیانو لوازم بسته بندی شده دیگری را قرار ندهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتوبار و باربری تهران بتیس

ارائه با کیفیت با کادری مجرب با سابقه درخشان در زمینه های: بسته بندی اثاثیه منزل، بسته بندی لوازم شرکت، باربری بین شهری، باربری تهران، اتوبار تهران، اسباب کشی با کارگر و حمل اثاثیه به خارج از کشور از جمله خدمات اتوبار بتیس است.

اطلاعات تماس
  • 021221*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان