اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980926431627599

اقدامات لازم برای رفع مشکلات زمین خواری

کد: 13980926431627599

http://bit.ly/2Mejfoj

، تهران , (اخبار رسمی): اگر شخصی به مشکل زمین خواری برخورد چه اقداماتی را باید انجام دهد؟

زمین خواری، تصرف اراضی اعم از دولتی و شخصی از سمت اشخاص یا مراجعی است که با استفاده از نفوذ و روابط خود در دستگاه‌های مختلف اداری و یا با شناسایی خلاهای قانونی و گاه نیز با جعل اسناد و مدارکی به سو استفاده‌های مالی و ملکی می‌پردازند.

زمین خواری اصطلاحی است که چند سال اخیر به علت سوءاستفاده‌های مختلف و کثرت کلاهبرداری‌ها در املاک و اراضی رواج یافته است و در قوانین عنوان خاصی تحت نام زمین خواری وجود ندارد. اگر زمین خواری از جلوه‌های کلاهبرداری محسوب شود، مجرم بر اساس قانون به مجازات جرم کلاهبرداری محکوم می‌شود.

در مناطق شمالی کشور نیز با توجه به داشتن شرایط آب و هوایی مطلوب پدیده زمین خواری بسیار رایج است. بسیاری از افرادی که درگیر این ماجراها می‌شوند خود اطلاع دقیقی از این موضوع ندارند زیرا از احالی این شهرها نیستند و تنها برای تفریح دنبال این مناطق هستند.

در استان مازندران و شهر ساری به دلیل داشتن ویلاهای زیاد احتمال زمین خواری و مسائل مرتبط با آن افزایش می‌یاید. حال اگر شخصی از شهرهای مختلف در ساری به این مشکل برخورد با توجه به اینکه از اهالی این شهر نیست چگونه با این مشکل برخورد کند؟ چگونه وکیل خوب پیدا کند؟ آیا می‌تواند اعتماد کند؟

این فرد چگونه می‌تواند یک وکیل خوب در ساری پیدا کند؟ برای حل این موضوع سرچ در گوگل و انتخاب یک پلتفرم حقوقی مناسب است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت دادسان به آدرس dadsun.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دادسان

دادسان سامانه ای است که به مردم وکیل متخصص و متناسب با پرونده خود را پیشنهاد می دهد. همچنین با پیگیری به موقع شرایطی را فراهم می سازد تا افراد با خیالی راحت شاهد پیشرفت پرونده خود باشند. https://www.DADSUN.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | شهر و جامعه