اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809264316510588

دلایل اهمیت خرید آدامس طبیعی و ایرانی فیدان چیست؟

کد: 139809264316510588

http://bit.ly/2Zk7keg

، بهشهر , (اخبار رسمی): مصرف کنندگان باید برای حفظ سلامتی خود، خرید آدامس طبیعی و ایرانی فیدان را به جای انواع مصنوعی و مضر آن در دستور کار خود قرار دهند. آدامس‌های طبیعی فیدان، کاملا ارگانیک هستند و به طور کاملا بهداشتی و طبیعی با استفاده از صمغ درخت بنه که دارای خواص درمانی بیشماری است ساخته می‌شوند.

دلایل اهمیت خرید آدامس طبیعی و ایرانی فیدان چیست؟
دلایل اهمیت خرید آدامس طبیعی و ایرانی فیدان چیست؟

آدامس طبیعی و ارگانیک فیدان

آدامس جزو تنقلات پر مصرف ایرانیان محسوب می‌شود بنابراین خرید آدامس طبیعی به جای آدامس‌های شیمیایی و مضر، دارای اهمیت به سزایی است. آدامس‌ها اغلب برای سرگرمی و جلوگیری از بوی بد دهان مصرف می‌شود اما برخی آدامس‌ها همچون آدامس طبیعی و ارگانیک فیدان، دارای خواص درمانی نیز هستند.

آدامس طبیعی سقز فیدان، از صمغ (شیره غلیظ) درخت بنه یا درخت پسته وحشی تولید می‌شود که در گذشته نیز توسط اطبای نامداری چون ابن سینا برای درمان برخی بیماری‌های گوارشی تجویز می‌شده است.

این صمغ به دلیل خواص آنتی باکتریالی در بهبود زخم‌ها و جراحات موثر است. آدامس طبیعی فیدان به دلیل داشتن عصاره گیاهی آلفاپاینن در ساختار خود قادر است باکتری هلیکوباکترپیلوری را که عامل اصلی ایجاد زخم معده است، کاملا از بین ببرد.

بلعیدن آدامس طبیعی فیدان پس از جویدن باعث پاکسازی روده و بهره بری از خواص ضر سرطانی آن می‌شود. صمغ درخت بنه، در تولید آدامس طبیعی فیدان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ضرورت خرید آدامس طبیعی

شیرین کننده‌های شیمیایی و مصنوعی که در تولید برخی آدامس‌ها استفاده می‌شوند عامل ایجاد سرطان خون، سرطان غدد لنفاوی و سرطان سینه هستند و از این رو خرید آدامس طبیعی و ارگانیک، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آدامس طبیعی و ارگانیک فیدان فاقد این شیرین کننده‌های شیمیایی و مصنوعی و همچنین هرگونه مواد نگهدارنده‌ای است و به طور کاملا طبیعی ساخته می‌شود از این رو خرید آدامس طبیعی فیدان توصیه می‌شود.

کارشناسان و متخصصان شرکت تولیدی آذر سقز تبریز، پس از استخراج صمغ درخت بنه، با حفظ ویژگی‌های درمانی مطلوب آن، این آدامس‌های کاملا طبیعی و ارگانیک را با بسته بندی‌های شیک تولید و در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می‌دهند.

علاقه مندان برای خرید عمده آدامس طبیعی فیدان می‌توانند به سایت toskaoil.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

برای خرید و مشاوره در مور محصولات می توانید با شماره های 09023396980 و 09179396980 تماس حاصل نمایید. محصولات شرکت شامل: پکیج ضد لک 8 کاره شمعدانی، پکیج ضد جوش 10 کاره شمعدانی، کرم زیبایی چند منظوره روبینا گلد و روبینا سیلور شمعدانی، روغن ضد ریزش و تقویت مو کویین، روغن خراطین و زالو گامنو، شیافت ماریانا دکتر آز شمعدانی، صمغ عربی با اسانس متفاوت، انواع روغن گیاهی شامل روغن بنفشه، روغن بابونه، روغن گلسرخ، روغن جوانه گندم و..... می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]