اطلاعات تماس
  • 021885*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809274318513966

تخفیف 60 درصدی لوازم آرایش؛ هدیه شب یلدای فروشگاه هانی‌شاپ

کد: 139809274318513966

http://bit.ly/2EsuPrO

، (اخبار رسمی): شرکت هانی‌شاپ به مناسبت شب یلدا جشنواره تخفیف‌های لوازم آرایشی خود را از 28 آذر تا 3 دی ماه برگزار می‌کند.

تخفیف 60 درصدی لوازم آرایش؛ هدیه شب یلدای فروشگاه هانی‌شاپ
تخفیف 60 درصدی لوازم آرایش؛ هدیه شب یلدای فروشگاه هانی‌شاپ

به گزارش روابط عمومی هانی شاپ، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره یلدا هانی شاپ به مناسبت یلدا و در دوره زمانی پنج روز برگزار می‌شود.

حانیه عباسیان مدیرعامل فروشگاه اینترنتی هانی‌شاپ، با اشاره به این که مشتری مداری هدف اصلی برگزاری جشنواره تخفیف لوازم آرایش به مناسب شب یلداست، گفت: «همواره تلاش کرده‌ایم در دوره‌های زمانی مشخص با برگزاری چنین جشنواره‌هایی، ارتباط دوسویه خود را با مشتریان افزایش دهیم. چراکه با استفاده از این فرصت‌ها تمامی اقشار جامعه می‌توانند از محصولات با کیفیت شرکت ما بهره‌مند شوند.»

او با اشاره به این‌که مشتریان می‌توانند برای استفاده از تخفیف 60 درصدی فروشگاه هانی‌شاپ به آدرس اینترنتی hanishoponline.ir مراجعه کنند، توضیح داد: «با توجه به شرایط دنیای امروزه و گرایش اقشار مختلف جامعه به خرید اجناس به صورت آنلاین ما نیز قدم در این راه نهادیم تا بتوانیم شرایطی ویژه را برای تمام کسانی که تمایل به خرید آنلاین دارند فراهم کنیم .هدف اصلی از راه اندازی این سایت، آماده کردن بستری برای  خرید آسان و به صرفه (از نظر اقتصادی) برای کاربران است.»

وی اضافه کرد: «به همین منظور همکاران ما در این بخش سعی بر این دارند تا به هدف اصلی (رضایت مشتریان) دست یابند و برنامه‌های ویژه‌ای برای این هدف در نظر گرفته‌ایم که به لطف تلاش شبانه روزی همکاران و حمایت مشتریان هر چه سریع تر آنها را عملی خواهیم کرد.»

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تخفیف 60 درصدی خرید لوازم آرایشی می‌توانند به سایت هانی شاپ به آدرس hanishoponline.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هانی شاپ

فروشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی هانی شاپ عرضه کننده برترین برندهای این حوزه به شمار می رود. هدف این فروشگاه فراهم کردن بستری برای افزایش دسترسی اقشار و گروه های مختلف به اینگونه خدمات است.

اطلاعات تماس
  • 021885*****
[نمایش اطلاعات]