اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980927431939206

مهم‌ترین ابزار در این زمان برای تولید‌کنندگان، فناوری‌های دیجیتال هستند

خصوصیات سامانه دایرکتوری شُکا

کد: 13980927431939206

http://bit.ly/2ZeoHwK

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین و مهم‌ترین گام تولید‌کنندگان این است که بهترین ابزار موجود برای برند و محصولات را برای خود انتخاب کنند. برای این امر آشنایی با ماهیت سامانه‌های دایرکتوری و امکانات آنهاست که کاملا ضروری خواهد بود. مدیران خوش فکر، در تلاش برای پیداکردن یک مسیر اختصاصی هستند که به سمت اهداف خود گام بردارند.

خصوصیات سامانه دایرکتوری سامانه شُکا
با روش‌های موفقیت در سامانه‌های دایرکتوری آشنا شویم!

بدون شک مهم‌ترین ابزار در این زمان برای تولید‌کنندگان، فناوری‌های دیجیتال هستند. به همین خاطر نیز بسیار ضروری است تا با روش‌های موفقیت از این طریق، آشنا شد، با این حال واقعیت این است که تکنولوژی در راستای بهبود زندگی بشر و افزایش سرعت انجام کارها پدید آمده و این امر به معنای آن خواهد بود که از طریق آن، انجام هر کاری با سهولت بالاتری همراه است.

حرکت جهان به سمت فناوری دیجیتالی

در واقع جهان با سرعتی مثال زدنی به سمت فناوری دیجیتالی شدن در حال حرکت است. تحت این شرایط تنها تولید‌کنندگانی قادر به حرکت خواهند بود که این اصل را به خوبی درک کرده باشند. نخستین و مهم‌ترین گام تولید‌کنندگان این است که بهترین ابزار موجود برای برند و محصولاتشان را برای خود انتخاب کنند. برای این امر آشنایی با ماهیت سامانه‌های دایرکتوری و امکانات آنهاست که کاملا ضروری خواهد بود. با این حال مدیران خوش فکر، در تلاش برای پیداکردن یک مسیر اختصاصی برای برند و تولید محصولات با کیفیت خود هستند که با نهایت سرعت به سمت اهداف خود گام بردارند.

امکانات تصاویر ویدئویی سامانه دایرکتوری

سامانه دایرکتوری حاوی نمایش تصویری اولیه‌ای از محصول را برای کاربران تهیه کرده‌اند که با توضیحات مفیدی از آن محصول به کاربر ارائه می‌شود همچنین این سامانه‌ها می‌توانند با استفاده از تصاویر ویدئویی تبلیغاتی را در صفحات مخصوص پخش تصاویر ویدئویی مانند آپارات یا صفحات مشابه آن منتشر کنند. در ضمن این سامانه‌ها امکانات فراوانی برای تولید‌کنندگان و کاربرانشان فراهم نموده‌اند تا آنها  بتوانند با خیال آسوده از این امکانات استفاده کنند.

فناوری‌های دیجیتال تیغ دو لبه پرسود

تبلیغات فناوری‌های دیجیتال از کارآمدترین، پرمخاطب‌ترین و درعین حال آسان‌ترین روش‌های تبلیغاتی برای تولید‌کنندگان است. اما همان‌قدر که می‌تواند ابزار کارآمدی در جهت جذب کاربران و به دنبال آن افزایش فروش و سودآوری باشد، در صورتی که بخوبی از آن استفاده نشود، موجب هدر رفتن سرمایه و حتی گاهی از دست دادن کاربران براثر زیاد دریافت کردن پیام‌های تبلیغاتی تکراری و یک شکل می‌شود. اما با تمام این مشکلات، هیچ‌گاه برای رونق بیشتر کسب‌وکار خود در دنیای فناوری دیجیتال امروزی از این تیغ دو لبه پرسود غافل نشوید.

سامانه دایرکتوری همراهی همیشگی برای تولید کنندگان و کاربران

درحال حاضر وب سایت‌هایی در کشور وجود دارند که  به تبلیغات  محصولات ایرانی  می‌پردازند، ولی باید به فکر انتخاب همراهی همیشگی برای جستجوهای برند تولیدکنندگان و محصولات ایرانی بود. سامانه‌ای که بتواند تمام نیازهای کاربران وشرکت‌ها و تولیدی‌های کشور را پاسخگو باشد. سامانه دایرکتوری شُکا سامانه‌ای است که با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و تیمی کارآمد توانسته این مهم را برآورده سازد و تمام نیازهای تولید‌کنندگان را در یک پلتفرم ارائه دهد.

سامانه دایرکتوری معرف کاربران جهانی

این سامانه که بصورت دایرکتوری طراحی شده است می‌تواند افزون بر فروش داخلی، معرفی و فروش محصولات داخلی برای کاربران جهانی را نیز بصورت محصولات صادراتی عملیاتی کند و این قابلیت را دارد که به غیر از عرضه محصولات ایرانی و داخلی، محلی برای جذب توریست‌ها نیز محسوب شود. اکثر توریست‌ها تمایل دارند با تولیدات و محصولات کشورمان آشنا شوند و خرید کنند.

مدیریت زمان و تجربه اولین خرید کاربران

تجربه اولین خرید کاربران از یک سامانه دایرکتوری سبب می‌شود تا خرید انجام شده را با خریدهای گذشته که بصورت غیر آنلاین انجام می‌دادید مقایسه کنید؛  گذراندن وقت کمتر برای خرید، انتخاب صحیح و هوشمندانه و ضروری به سبد خرید، قیمت مناسب تمام شده و شفاف صرف هزینه کمتر به نسبت گذشته و ارتباط مستقیم با تولید‌کنندگان و آشنایی با برندهای ایرانی به کمک فناوری دیجیتال برای مدتی طولانی و لذت این نوع خرید برای همیشه حکایت بیاد ماندنی برای خیلی از کاربران از سامانه‌های اینترنتی دایرکتوری می‌شود.

تجربه خرید از سامانه‌های دایرکتوری نشان می‌دهد کاربران برای خرید نیازهای ضروری‌شان به آنها مراجعه می‌کنند! پس با این شرایط درمی‌یابیم رویای توزیع منسجم محصولات و کالاها در یک سامانه دایرکتوری و مشاهده و انتخاب درست محصولات توسط کاربران می‌تواند از ترویج مصرف‌گرایی در بین افراد جامعه جلوگیری کند.

سامانه دایرکتوری یعنی شفافیت و اعتماد

سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا راهی مناسب برای تولید‌کنندگان و برندهای آنها و نمایشگاهی دائمی برای محصولات ایرانی است تا از طریق آن بیشترین دسترسی را به مخاطبان و کاربران خود در داخل و خارج از ایران داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka بر پایه فناوری دیجیتالی وخدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی گردیده که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت ازخرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و دراوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی ودراوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار