اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809284320913170

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

کد: 139809284320913170

http://bit.ly/38XdsO1

، تهران , (اخبار رسمی): یادگیری زبان انگلیسی در سنین پایین بسیار ساده‌تر است. همین موضوع حساسیت والدین را نسبت به آموزش زبان انگلیسی برای کودکان خود بیشتر کرده است. اهمیت و لزوم یادگیری زبان انگلیسی در جوامع کنونی بر کسی پوشیده نیست. لذا آموزش زبان انگلیسی برای کودکان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان متد خاصی را دنبال می‌کند. این روش‌ها باید به گونه‌ای باشد که در ابتدا کودکان را به یادگیری زبان انگلیسی تشویق کرده و در آنها علاقه ایجاد کند و سپس مطالب آموزشی زبان را به کودکان انتقال دهد. شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی می‌تواند کمک بسیار زیادی به زبان آموز کند اما در کنار این مسئله استفاده از فیلم‌های آموزنده انگلیسی مخصوص کودکان و نوجوانان، استفاده از کتاب‌های مخصوص کودکان و نوجوانان، استفاده از متدهای پرهیجان audio lingual ، ایجاد محیط مفرح آموزش زبان انگلیسی از مهم‌ترین فاکتورهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان است.

موثرترین روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان و خردسالان؛ گیمیفیکشن (Gamification)

موثرترین روش آموزش زبان انگلیسی به خردسالان و کودکان، استفاده از متد گیمیفیکیشن (یادگیری همراه با بازی) است. با تحقیقات گسترده‌ای که در سال‌های اخیر انجام شده است، مشخص شد که روش گیمیفیکشن موثرترین روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان است. در این روش آموزش زبان همراه با انواع بازی‌ها، موزیک، تماشای فیلم، مسابقات هیجان انگیز و… انجام می‌شود. این امر هم سبب افزایش علاقه و ترقیب کودکان به یادگیری زبان شده و هم اینکه مطالب آموزشی را به حافظه بلند مدت آنها انتقال می‌دهد و مطالب وارد حافظه تصویری کودکان (photographic memory) می‌شود.

استاد محمد سجادی به عنوان یکی از بهترین اساتید زبان با چندین سال سابقه درخشان اقدام به برگزاری کلاس‌های تدریس خصوصی زبان برای کودکان و همچنین بزرگسالان و نوجوانان کرده است تا در این دوره با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا عزیزان را در این مسیر همراهی کند تا در آزمون‌هایی که پیش رو دارند سربلند شوند.

کلاس‌های خصوصی آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف (مقدماتی (پایه)، متوسط، پیشرفته، IELTS، TOEFL، مکالمه، و…) برگزار می‌شود. امکان تدریس در تمام نقاط کشور از طریق شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین که با استفاده از برنامه‌های تماس تصویری انجام می‌شود فراهم است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تدریس خصوصی زبان توسط استاد سجادی

تدریس خصوصی و نیمه گروهی آیلتس ، تافل ، مکالمه زبان انگلیسی و PTE در تهران توسط استاد محمد سجادی یکی از بهترین اساتید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش