اطلاعات تماس
 • 021267*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980930432319669

خرید لباس فرم آرافرم

کد: 13980930432319669

http://bit.ly/2ZdGy78

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه لباس فرم آژانس‌‌های هواپیمایی، لباس فرم خدماتی و لباس فرم رستوران و ویژگی‌ها و مزایای استفاده از آنها بررسی شده است.

خرید لباس فرم آرافرم
خرید لباس فرم آرافرم

استفاده از لباس فرم رستوران چه فوایدی دارد؟

در این مطلب در مورد انواع لباس فرم رستوران و قیمت لباس فرم آرافرم توضیحات بیشتری ارائه شده است.

 • لباس فرم رستوران

لباس فرم رستوران یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین لوازم مورد استفاده در رستورن است که در سال‌های اخیر مورد توجه بسیار از مدیران واقع شده است. 

لباس فرم یکی از بهترین و ضروری ترین لوازم مورد استفاده در بسیاری از صنایع است که از مزایا و اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. یکی از مهمترین این صنایع، صنعت رستوران داری بوده که از مهمترین صنایع به شمار رفته و مدیران این صنعت اهمیت بسیار ویژه‌ای را برای استفاده از لباس فرم رستوران از خود نشان می‌دهند.

اولین لباس فرم رستوران در رستوران‌های سرشناس جهان مورد استفاده واقع شد که توانست تاثیر بسیار چشمگیری را نیز در جلب رضایت توجه مشتریان خود داشته باشد. ترکیب مد با صنعت رستورانی نیاز به خلاقیت و ابتکار بسیار بی نظیری دارد که امروزه طراحان لباس با استفاده از دانش روز جهانی به دنبال، طراحی شیک‌ترین و شگفت انگیزترین لباس فرم رستوران هستند تا از این طریق به یکی از معروف ترین طراحان لباس در این حوزه شناخته شوند.

 • لباس فرم هواپیمایی

لباس فرم آژانس‌های هواپیمایی، یکی از مسائلی است که مدیران آژانس‌های هواپیمایی همیشه به آن فکر می‌کنند. معمولا تمام آژانس‌های هواپیمایی، برای کارمندان لباس فرم تهیه می‌کنند و تمام کارمندان باید این لباس را به تن داشته باشند. به طور معمول هر آژانس هواپیمایی برای خود لباس فرمی، با رنگ و مدل خاص خود را دارد. به همین دلیل، انتخاب مدل برای آژانس‌ها تا حدودی مشکل است. لباس فرم هواپیمایی، یکی از نشانه‌های کلاس کاری آن آژانس است. امروزه مدیران برای نشان دادن نوع شغل خود، از ابزارهای متفاوتی استفاده می‌کنند، که یکی از این ابزارها می‌تواند لباس فرم کارمندان باشد. لباس فرم آژانس‌های هواپیمایی نیز به گونه‌ای انتخاب می‌شود، که هر فردی وارد این مکان شود از لباس فرم کارمندان، نوع شغل آنان را تشخیص دهد.

به همین دلیل لباس فرمی که برای آژانس هواپیمایی انتخاب می‌شود، باید توسط یک طراح ماهر طراحی شود تا هیچ گونه عیب و نقصی در مدل و رنگ آن وجود نداشته باشد.

لباس فرم هواپیمایی مدل‌های متفاوتی دارد که معمولا همراه با کلاه استفاده می‌شود تا بیشتر شبیه به لباس‌های فرم مهمانداران و کارکنان هواپیما باشد.

سایت‌های زیادی هستند که می‌توان از آن برای خرید لباس فرم آژانس‌های هواپیمایی استفاده کرد. سایت آرافورم دارای انواع لباس فرم آژانس‌های هواپیمایی است.

 • لباس فرم خدماتی

لباس فرم خدماتی دارای یک سری ویژگی‌هایی است که کسب اطلاعات در مورد این ویژگی‌‌ها می‌تواند بسیار موثر بوده و افراد را در هنگام خرید این محصولات راهنمایی کند. از مهمترین و اصلی ترین ویژگی‌های لباس فرم خدماتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن خدمات پس از فروش
 • داشتن چاپ درجه برای ماندگاری بسیار بالا در برابر شرایط مختلف
 • داشتن سایز بندی‌های بسیار متعدد و گوناگون
 • استفاده و به کار بردن چرخ‌های صنعتی توسعه یافته و پیشرفته در تولید و طراحی این فرم‌ها
 • داشتن دوخت بسیار استاندارد و با کیفیت
 • استفاده کردن از الگوهای بسیار علمی و خاص
 • استفاده و به کار بردن پارچه‌های درجه یک و مرغوب
 • استفاده از حداکثر استانداردها

 امروزه شرکت‌های خدماتی مهم‌ترین نقش را در زندگی روزمره مردم دارند و به همین جهت نیاز، مدیران شرکت‌های خدماتی سعی بر آن دارند تا شیک ترین لباس فرم را برای کارکنان مرد و زن خود تهیه و طراحی کنند، لباس فرم خدماتی برای خانم‌ها مانند مانتو فرم از اهمیت بسیار بالایی برای شرکت‌ها برخوردار است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آرافورم

آرا فرم تولید کننده مانتوشلوار اداری و لباس یونیفرم طی ۱۲ سال فعالیت مستمر در طراحی و تولید مانتو فرم و لباس یونیفرم اداری و انواع لباس فرم اداری با استفاده از کادری مجرب و توانمند در بخش خدمات به مشتریان توانسته به جهت نوع سرویس دهی از مشاوره-طراحی-سایزگیری- برشکاری و دوخت به استاندارد های مطلوبی رسیده و رضایت و آرامش خاطر را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.این شرکت در طی این دوران و با تولید مانتو فرم و لباس اداری توانسته با بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی-سازمان ها-آژانس ها-خطوط هوایی و زمینی ودریایی-بانک و بیمه ها به صورت مستقیم هرساله همکاری نماید.

اطلاعات تماس
 • 021267*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مد و لباس