اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809304323613749

کابینت چوب بهتر است یا کابینت فلزی؟

کد: 139809304323613749

http://bit.ly/2PR6tyi

، تهران , (اخبار رسمی): اگر از نظر ساختار بخواهیم دو نوع کابینت چوبی و فلزی را مورد بررسی قرار دهیم، مسلما کابینت چوب از نظر متریال و دوام نسبت به انواع کابینت فلزی برتری دارد.

کابینت چوب بهتر است یا کابینت فلزی؟
کابینت چوب بهتر است یا کابینت فلزی؟

انواع کابینت‌های چوبی شرکتی دارای روکش ضد آب هستند که البته این روکش‌ها توسط شرکت سازنده برای ایجاد زیبایی بیشتر و هم چنین بالا بردن استحکام کابینت اجرا می‌شود که این کابینت‌های روکش دار معمولا با عنوان کابینت ضد آب در بازار عرضه می‌شوند.

امروزه کابینت‌های فلزی با استقبال کم طراحان و عموم مردم مواجه شده‌اند. البته کابینت‌های فلزی دارای قیمت پایین‌تری نسبت به سایر کابینت‌ها هستند که البته باید بدانید که در مقابل آب و رطوبت به شدت حساس بوده و دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می‌شوند که متاسفانه قابل تعمیر نیز نیستند.

از این رو اکثر طراحان از انواع کابینت چوبی اشپزخانه برای تغییر یا ایجاد دکور در فضای آشپزخانه استفاده می‌کنند زیرا یک بار هزینه کردن بهتر است از هزینه‌های پی در پی که صرف تعمیر و تغییر کابینت فلزی می‌شود.

تمامی این اطلاعات را فروشندگان موظفند در اختیار مشتریان برای انتخاب بهتر و مقرون به صرفه، بگذارند. به همین منظور می‌‌توان به سایت شهر کابینت مراجعه کرده و بعد از دریافت اطلاعات کافی از سایت و کارشناسان به صورت تلفنی و کاملا غیر حضوری، از انواع کابینت طرح جدید دیدن کرد و سپس سفارش خود را ثبت کرد.

افرادی که به دنبال انواع کابینت چوبی مدرن هستند می‌توانند در سایت این مجموعه انواع طرح کابینت چوبی جدید که شامل انواع طرح‌های کابینت چوب سفید، کابینت گلاس سفید، کابینت‌های گلاس سفید اکلیلی و ... است را مشاهده کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرکابینت

دیاکو با استفاده از تجربه های خود و همچنین داشتن سیاست‌های موفق و بهره گیری از تکنیک ‌های مدرن در راستای مشتری مداری و تامین محصول با کیفیت و متنوع سعی دارد تا نیازهای مشتری را در زمینه تامین محصولات دکوراسیون بر طرف نماید. دیاکو با داشتن شبکه وسیع نمایندگی در شهرهای مختلف ایران با هدف همکاری با تمامی اقشار این صنف بزرگ و سهولت در خرید مشتریان همواره تلاش نموده تا سهمی از زیبائی محیط زندگی هموطنان گرامی را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]