اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810014324612920

سامانه رزرواسیون های هتل موفق به دریافت ای نماد شد

کد: 139810014324612920

http://bit.ly/2PRuHZr

، (اخبار رسمی): ای نماد نشانه‌ای است که از سوی مرکز تجارت الکترونیک زیر نظر وزارت صنعت و معدن و تجارت به عنوان تاییدیه به سایت‌های فروشگاه اینترنتی داده می‌شود. به طور کلی هدف ای نماد محافظت از کاربران در برابر جرایم سایبری است.

ای نماد یا نماد الکترونیکی چیست ؟
سامانه رزرواسیون های هتل موفق به دریافت ای نماد شد

تائید صلاحیت فروشگاه‌ها و کسب و کارهای اینترنتی توسط یک موسسه سوم تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان خواهد داشت و بازدیدکنندگان و کاربران سایت از در امان ماندن اطلاعات خود ایمنی بیشتری احساس می‌کنند و حتی در صورت سوء استفاده از این اطلاعات می‌تواند برای شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح مراجعه کنند.

نماد اعتماد الکترونیک (ای نماد) چیست و چرا اخذ آن برای فروشگاه‌های اینترنتی ضرورت دارد؟

نماد اعتماد الکترونیک نشانه‌ای است که از سوی مرکز تجارت الکترونیک زیر نظر وزارت صنعت و معدن و تجارت به عنوان تاییدیه به سایت‌های فروشگاه اینترنتی داده می‌شود. برای به دست آوردن این نماد الکترونیکی ، فروشنده یا همان صاحبان کسب و کار الکترونیکی باید معیارهای مختلفی را رعایت کند. پس از کسب ای نماد ، این علامت باید در صفحه اصلی سایت قرار داده شود تا جهت اعتمادسازی به بازدید کنندگان و کاربران سایت نشان دهند که می توانند برای خرید آنلاین به وب سایت اعتماد کنند. به طور کلی هدف ای نماد محافظت از کاربران در برابر جرایم سایبری است.

های هتل برای جلب اعتماد، توسعه کسب و کار خود و درنهایت رفاه و آسایش کاربران موفق به دریافت نماد الکترونیکی شده است. نشانه نماد الکترونیکی در بالای وب سایت رزرواسیون های هتل قرار دارد. 

فرقی نمی‌کند هتلی که مد نظر است چه ویژگی دارد، سامانه‌های آنلاین رزرو برای رفاه و آسایش انواع سلیقه و قشرهای متفاوت هتل‌های مختلف با امکانات خوب در نظر گرفته ‌اند. با استفاده از این سامانه می‌توان از تمامی اطلاعات هتل مانند آدرس، امکانات، ظرفیت اتاق‌ها، قیمت، موقعیت مکانی، تصاویر از کلیت هتل و... دترسی داشت. در هرجایی که هستید می‌توانید جهت رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد اقدام کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]