اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810014326111120

تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید با ایده‌های رنگی

کد: 139810014326111120

http://bit.ly/3920vlQ

، تهران , (اخبار رسمی): در استفاده از رنگ‌هایی مختلف شجاع باشید و اجازه ندهید مدها و ترندهای روز قدرت خلاقیت شما را نابود کنند.

تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید با ایده های رنگی
دکوراسیون آشپزخانه سفید

طراحی دکوراسیون آشپزخانه سفید با مدل‌های مختلف کابینت آشپزخانه سفید ترندی است که هیچ گاه تازگی خود را از دست نمی‌ دهد. استفاده از رنگ سفید برای دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک و مدرن باعث می‌شود فضا روشن­‌تر، بزرگتر و تمیزتر به نظر برسد و همین کافی است تا افراد آن را به عنوان رنگ غالب برای کابینت آشپزخانه و سایر اجزاء آن در نظر بگیرند.

اما توجه و علاقه افراطی به استفاده از رنگ سفید برای مدل کابینت آشپزخانه باعث بی روح شدن فضا می‌شود. اگر بخواهیم با رنگ‌های مختلف جانی دوباره به این فضای بی روح ببخشیم بهتر است ایده‌های رنگی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید را از دست نداد تا در این زمینه نیز دچار افراط نشد.

در صورتی که مدل‌های کابینت سفید مانند کابینت ممبران (وکیوم)، کابینت آشپزخانه ام دی اف یا انواع مدل کابینت‌های گلاس سفید براق را برای آشپزخانه سفید می‌پسندید، سعی کنید رنگ‌های متضاد را برای دیگر اجزا و سطوح آشپزخانه انتخاب کنید. بهره گیری از تنوع رنگ در انتخاب کانتر آشپزخانه، کف پوش، دیوار، سقف، دیوارپوش بین کابینتی و کابینت جزیره آشپزخانه می‌ تواند تاثیر به سزایی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید داشته باشد.

از رنگ در گرفته تا پرده و فرش، گلدان و سایر وسایل آشپزخانه، هر یک شیوه‌ ای خلاقانه برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید محسوب می‌شود. در ادامه ایده‌های رنگی برای تغییرات جذاب و چشم نواز در دکوراسیون آشپزخانه سفید آمده است.

دیوارپوش بین کابینتی رنگی یا طرح دار در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

افرادی که مایلند آشپزخانه‌ای متفاوت داشته باشند از رنگ‌های تیره که در تضاد با رنگ روشن کابینت و سایر وسایل آشپزخانه‌ است برای دیوار پوش بین کابینتی استفاده کنند. این کار موجب ایجاد نقطه کانونی قدرتمندی در آشپزخانه می‌شود و در کنار کابینت‌های سفید یک دست تضاد بسیار زیبایی را خلق می‌کند. این دیوار پوش می‌تواند از جنس سرامیک یا کاشی‌های رنگی و طرح دار و یا حتی از جنس لمینت یا چوب نیز باشد.

کف پوش طرح دار و رنگی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

برخی افراد تمایل دارند یک آشپزخانه سفید مدرن و یک دست داشته باشند و ترجیح می‌دهند از رنگ‌های خنثی در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنند. اگر می‌خواهید یک آشپزخانه مدرن و مینیمال داشته باشید و تمایلی به رنگ‌های متضاد ندارید، حتما از یک کف پوش طرح دار برای آشپزخانه استفاده کنید.

سرامیک و سنگ‌های طرح دار سیاه و سفید، ایده خوبی برای ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون آشپزخانه سفید به حساب می‌آیند. این کف پوش‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی وجود دارند و می‌توانند رنگ و طرح آن را با توجه به دیگر بخش‌های آشپزخانه انتخاب کرد.

استفاده از کانتر و دیگر سطوح چوبی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

متریال چوبی در کنار دکوراسیون آشپزخانه سفید یکی از انتخاب‌های اول طراحان و معماران داخلی است. وجود سطوح چوبی دیگر نیز به زیباترشدن آشپزخانه سفید کمک می‌کند. اگرچه کانتر سفید از جنس مرمر و کوارتز از بهترین انواع متریال کانتر آشپزخانه محسوب می‌شوند، اما بهتر است برای یک آشپزخانه سفید از کانتر چوبی استفاده کرد. استفاده از کانتر چوبی می‌­تواند فضای سرد و بی روح یک آشپزخانه سفید را گرم و دلچسب کند.

طراحی قفسه‌های باز چوبی در کنار کابینت‌های سفید یکی از ایده‌های جالب دیگر برای ترکیب متریال چوبی است. صندلی جزیره چوبی نیز ایده خوبی برای اشپزخانه سفید به حساب می‌آید.

استفاده از صندلی و چهارپایه جزیره رنگی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

در صورتی که کانتر و کابینت جزیره سفید رنگ است، سعی کنید از صندلی یا چهارپایه رنگی برای میز کابینت جزیره استفاده کنید. رنگی بودن صندلی‌های جزیره تضاد زیبایی را در آشپزخانه سفید ایجاد می‌کند. همچنین می‌توان رنگ این صندلی‌ها را در دیگر وسایل آشپزخانه تکرار کرد تا انسجام دکوراسیون آشپزخانه حفظ شود.

چراغ‌های آویز رنگی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

همیشه ایجاد تغییر در دکوراسیون آشپزخانه سفید نیازمند تغییرات بزرگ و گران قیمت نیست. تنها کافی است از چراغ‌های آویز رنگی در بالای میز کابینت جزیره استفاده کرد. سعی شود رنگ این چراغ‌ها با رنگ دیگر وسایل رنگی آشپزخانه سفید ست باشد. رنگ چراغ‌ها با رنگ صندلی‌های جزیره ست شده است.

وسایل برقی رنگی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

معمولاً بیشتر افراد ترجیح می‌دهند وسایل برقی سفید، نقره‌­ای یا مشکی را برای آشپزخانه انتخاب کنند. اما اگر جسارت بیشتری در این زمینه به خرج دهند نتایج شگفت انگیزی را تجربه خواهند کرد. جسارت در انتخاب وسایل برقی رنگی یکی از روش‌های جدید و ترند برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید است.

معمولاً اگر کابینت سفید را برای آشپزخانه انتخاب کرده باشید، تصور می‌شود که رنگ اجاق گاز، یخچال و وسایل برقی دیگر نیز باید نزدیک به سفید و خنثی باشد. اما واقعیت این است که انتخاب یک یخچال و قهوه ساز صورتی زیبایی خاصی را در کنار کابینت‌های سفید ایجاد می‌کند.

پرده رنگی و طرح دار در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

پرده یکی از اجزا آشپزخانه است که در کنار دیوارها و کابینت سفید می‌تواند تاثیر زیادی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید داشته باشد. با کمی شجاعت و دهن کجی به سبک‌های رایجی که پرده‌های توری سفید و بدون طرح را به خورد مخاطبان طراحی دکوراسیون می‌دهند، به دنبال سبک‌های جدید و پیشرو باشید. انتخاب یک پرده رنگی و طرح دار، نقشی مشابه به نقش یک کاغذ دیواری زیبا را در آشپزخانه سفید ایفا می‌کند.

کابینت جزیره رنگی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

معمولاً همه طبق روال معمول برای تکمیل کردن کابینت‌های آشپزخانه سفید، کابینت جزیره آشپزخانه را نیز سفید رنگ انتخاب می‌کنند. اما هیچ قانون ثابتی برای انتخاب و ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون آشپزخانه وجود ندارد. انتخاب یک رنگ متفاوت برای کابینت جزیره باعث می‌شود که یک نقطه کانونی در دکوراسیون آشپزخانه سفید ایجاد شود.

دیوار تیره در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

آیا تا به حال فکر کرده‌اید اگر فقط یکی از دیوارهای آشپزخانه تیره باشد چه تغییری در دکوراسیون آشپزخانه سفید ایجاد می‌شود؟ ممکن است در نگاه اول با این ایده موافق نباشید زیرا فکر می‌کنید آشپزخانه به یک جعبه مداد رنگی تبدیل می‌شود اما اگر رنگ دیوار را با رنگ یکی از اجرا آشپزخانه مثل  کابینت جزیره، کانتر یا دیوارپوش بین کابینتی ست کرد این مشکل برطرف می‌شود.

تعیین رنگ دیوار آخرین گام در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید است. یعنی ابتدا باید رنگ کابینت‌ها و دیگر وسایل و اجزا آشپزخانه را انتخاب کرد و بعد رنگ دیوار را با یکی از این رنگ‌ها ست کرد. اما اگر ابتدا دیوار را رنگ کرد مجبور می‌شوید دیگر قسمت‌ها و وسایل آشپزخانه را با رنگ دیوار ست کنید.

ابزار و وسایل دکوراتیو رنگی در  تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

استفاده از ابزار و وسایل دکوراتیو رنگی یکی از راه‌های ساده و کم هزینه برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید است. این سبک از ترکیب رنگ به سبک رترو (retro) معروف است. فقط کافی است گلدان، تابلو، مجسمه و حتی کتری و قوری رنگی را در گوشه و کنار آشپزخانه قرار دهید و نتیجه را تماشا کنید.

سعی کنید جایی در آشپزخانه را به قفسه‌های باز اختصاص دهید و کاسه، بشقاب و فنجان‌های رنگی را روی این قفسه‌ها بچینید. راه دیگر این است که جنس درب‌های کابینت شیشه‌ای باشد تا وسایل رنگی درون کابینت‌ها کاملاً دیده شوند.

درب رنگی کابینت زمینی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

کابینت­‌های دو رنگ یکی از ترندهای مدرن و شیک است. اگر حساسیت خاصی به تمیزی آشپزخانه دارید و در عین حال می‌خواهید دکوراسیون آشپزخانه سفید را با ایده‌های رنگی تغییر دهید، توصیه می‌شود درب کابینت‌های زمینی رنگی باشند. در مقایسه با کابینت سفید، لکه‌های ایجاد شده روی کابینت‌های رنگی کمتر دیده می‌شوند. برای تغییر رنگ کابینت‌های زمینی می‌توان از کابینت با رنگ پلی اورتان براق یا مات برای روکش و درب کابینت‌ها استفاده کرد.

سقف رنگی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

معمولاً کمتر کسی فکر می‌کند که استفاده از سقف کناف در طراحی دکوراسیون داخلی، با یک سقف رنگی نیز می‌تواند دکوراسیون آشپزخانه سفید را تغییر دهد. اگر به داشتن یک آشپزخانه سفید مینیمال علاقمند هستید و ترجیح می‌دهید یک آشپزخانه سفید یک دست داشته باشید، رنگی به غیر از رنگ سفید را برای سقف آن انتخاب کنید.

همانند دیوار، سقف نیز آخرین قسمتی است که باید به تغییر رنگ آن فکر شود. استفاده از رنگ‌های گرم مثل زرد و نارنجی انتخاب مناسبی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید و مینیمال است. همچنین طراحی سقف با چوب نیز می‌تواند گزینه جذاب و متفاوتی برای تغییر حال و هوای آشپزخانه سفید باشد.

رنگی بودن سطح درونی کابینت‌های هوایی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

اگر از کابینت‌های باز هوایی استفاده می‌کنید، از رنگی بودن سطح درونی این کابینت‌ها غافل نشوید. با این شیوه ساده و کم هزینه تغییر و تضاد جذابی در دکوراسیون آشپزخانه سفید ایجاد خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون اداری، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون منزل، دکوراسیون هتل، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ به مخاطبین است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل