اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810014326710239

جشنواره فروش ویژه مصرف کننده به مناسبت برگزاری نمایشگاه میدکس 2020 برگزار می‌شود

تخفیف‌ حداقل 25 درصدی کاغذ دیواری‌های سه بعدی دیاکو از 24 دیماه

کد: 139810014326710239

https://bit.ly/2VCdg25

، تهران , (اخبار رسمی):  جشنوراه فروش ویژه مصرف کننده به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین المللی میدکس 2020 از 24 دی ماه آغاز و تا روز 27 دی ماه ادامه دارد.

تخفیف‌حداقل 25% درصدی کاغذ دیواری های سه بعدی دیاکو از 24 دیماه
تخفیف‌ حداقل 25 درصدی کاغذ دیواری‌های سه بعدی دیاکو از 24 دیماه

در نمایشگاه میدکس 2020، محصولات جدید برند دیاکو نیز رونمایی خواهد شد..

به گزارش روابط عمومی دیاکو، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره جشنوراه فروش ویژه مصرف کننده به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین المللی میدکس 2020 و در دوره زمانی 24 الی 27 دیماه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند کلیه محصولات دیاکو را از طریق حصور در نمایشگاه بین المللی دیاکو و یا مراجعه به وب سایت و با حداقل 25% تخفیف تهیه کنند.

مرآت شریعتی نیاسر معاون اجرایی برند دیاکو، مشتری مداری و احترام به سلیقه مشتریان را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: «سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.»

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: «نمایشگاه بین المللی میدکس (صنعت دکوراسیون) فرصت مناسبی است تا تمامی خریداران محصولات دکوراسیون داخلی، ضمن بررسی و ارزیابی محصولات کلیه شرکت های حاضر در نمایشگاه، نسبت به محصولات جدید در این حوزه اطلاع کافی را کسب کنند. در نمایشگاه میدکس 2020، محصولات جدید برند دیاکو نیز رونمایی خواهد شد..»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل