اطلاعات تماس
  • 021449*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810014327213169

برگزاری دوره آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران

کد: 139810014327213169

http://bit.ly/2Qcihu7

، (اخبار رسمی): کوتاه کردن مو از جمله دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه است که در آموزشگاه آرایشگری زنانه قصر مانلی برگزار می‌شود. این دوره آموزشی در دوره مبتدی و پیشرفته ارائه می‌شود. در دوره مبتدی هنرجو با کوتاهی مو آشنا می‌شود و اصول صفر تا صدی آن را می‌آموزد.

برگزاری دوره آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران
برگزاری دوره آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران

آموزش کوتاهی مو به صورت مبتدی و تخصصی

کوتاه کردن مو از جمله دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه است که در آموزشگاه آرایشگری زنانه قصر مانلی برگزار می‌شود. این دوره آموزشی در دوره مبتدی و پیشرفته ارائه می‌شود. در دوره مبتدی هنرجو با کوتاهی مو آشنا می‌شود و اصول صفر تا صدی آن را می‌آموزد. دوره پیشرفته آن، آموزش کوتاهی از روی عکس و ژورنال است که با نگاهی گذرا به ژورنال‌های روز دنیا و دنبال کردن صفحات سلبریتی‌ها، مدل‌های روز دنیا را بر روی مدل طبیعی آموزش می‌

بیند. با توجه به کاربرد گسترده‌ی مهارت کوتاه کردن مو، در همه‌ی سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌های بانوان، دوره‌ی آموزشی کوتاه کردن مو همیشه هنرجویان زیادی را به آن علاقه مند کرده است. پس از یاد گرفتن مهارت کوتاه کردن مو، بازار کار گسترده‌ای برای هنرجویان این رشته ایجاد می‌شود.

همچنین پس از شرکت در دوره کوتاهی مو قصر مانلی به هنرجویان عزیزان مدرک دیپلم آرایشگری فنی حرفه‌ای ارائه می‌شود. همپنین اگر در مورد مدرک آرایشگری بین المللی کنجکاو هستید باید بگوییم که مدرک بین المللی کوتاهی مو و دیگر مدارک آموزشی که بیشتر 1000 مدرک است مرجع صادر کننده آن سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است که با قرار دادهایی که با سازمان کار جهانی دارند و کشورهای عضو این سازمان‌ها و طبق رایزنی‌هایی که با این کشورها انجام گرفته، مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای که استاندارد بین المللی دارد در این کشورها معتبر است.

دوره آموزشی که در آموزشگاه آرایشگری قصر مانلی برگزار می‌شود شامل موارد: شناخت و کاربرد ابزار مختلف قیچی تیغ موزر پیتاژ از ده مدل پایه تا انواع تکنیک‌های کوپ خشک، خیس تایچی، کات معکوس، شیب معکوس، شانه قیچی، انواع چتری، انواع لیرها، انواع مدل‌های ژورنالی کوتاه و بلند و قرینه یا نامتقارن تندزنی به روش اصولی، شناخت اصول و زاویه‌های اصلی جهت تند زنی، ژورنال خوانی، کوپ‌های تک مرحله‌ای، دو مرحله‌ای و سه مرحله‌ای، تبحر در انجام هر مدل کوتاهی از روی ژورنال است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021449*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش