اطلاعات تماس
  • 021576*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810014327313367

گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه

کد: 139810014327313367

http://bit.ly/35R1hjD

، تهران , (اخبار رسمی): با ورود موج سرما به کشور، افراد بیش از هر زمان دیگری در معرض سرماخوردگی قرار می‌گیرند. در نتیجه، استفاده از وسایل گرمایشی بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد.

گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه
گرمایش با شوکت؛ امن و به‌صرفه

آیا گرم کردن محیط زندگی یا کار، تنها دغدغه‌ای ست که باید در این زمینه داشته باشیم؟دغدغه افراد برای فراهم کردن محیطی گرم در فصل سرما، نباید باعث شود از نکات جانبی مهم غافل شد. اما این موارد کدام‌اند؟

قبل از خرید وسایل گرمایشی به چه نکاتی توجه کنیم؟

همه ساله در صفحه حوادث روزنامه‌ها، چشممان به عناوینی مثل مرگ خاموش برمی‌خورد. یعنی هر سال تعدادی از هم‌نوعان ما، به دلیل غافل شدن از مواردی بعضاً پیش پا افتاده، جان عزیزشان را از دست می‌دهند. پس مساله امنیت وسایل گرمایشی اولین چیزی ست که باید به آن توجه شود.

از طرفی ناملایمات اقتصادی، مساله مقرون به صرفگی را بیش از پیش برجسته کرده است. پس صرفه اقتصادی هم دومین مساله مهم است که باید پیش از خرید وسایل گرمایشی به آن توجه شود. شاید این یکی مثل مورد قبلی مستقیماً با جان افراد سر و کار نداشته باشد، اما با آرامش روح و روان ارتباط نزدیکی خواهد داشت.

نکاتی که از نظر امنیت و بهینگی مصرف اهمیت دارند

  • رده انرژی: دیگر کمتر کسی پیدا می‌شود که نوارهای رنگی مربوط به مصرف بهینه انرژی را نشناسد. توجه به بالا بودن امتیاز محصول مورد نظر در این رده بندی می‌تواند از نظر اقتصادی مناسب باشد.
  • هوشمند بودن: ما از شانس زندگی کردن در عصر تکنولوژی برخوردار هستیم. پس چرا وسیله گرمایشی‌مان هوشمند نباشد؟ شاید دور از ذهن به نظر برسد اما وسایل گرمایشی هوشمند هم به بازار ایران آمده‌اند. یکی از مزیت‌های استفاده از بخاری‌های هوشمند مدیریت زمان خاموش و روشن بودن وسیله گرمایشی است. این قابلیت به خصوص برای آن دسته از افراد که ادعا دارند از سلول‌های خاکستری مغزشان برای کارهایی مهم‌تر از توجه به خاموشی بخاری استفاده می‌کنند اهمیت دارد! بدین ترتیب با دادن برنامه به وسیله گرمایشی، فقط یک بار در سال، می‌توانند از غفلت برای خاموش کردن آن جلوگیری کنند. در نتیجه در مصرف صرفه جویی می‌شود.
  • بدنه سرد بخاری: نسل جدید بخاری‌ها، برخلاف بخاری‌های نسل مادر بزرگ‌ها، بدنه داغی ندارند. این مورد به خصوص در ایمنی خانه‌هایی با وجود کودکان کنجکاو حائز اهمیت است.
  • بخاری گازی هرمتیک: این بخاری‌ها به خصوص در ایران به صرفه هستند. زیرا انرژی مصرفی اصلی آن‌ها برای گرمایش محیط، گاز است. از طرفی هم ساخت این بخاری‌ها به صورتی است که به نسبت نسخه‌های دیگر بخاری، گاز کمتری برای گرم کردن محیط نیاز دارند. در نتیجه با کاهش مبلغ قبض گاز ماهیانه، به ما حال خوشی هدیه می‌دهند. ضمنا بخاری گازی هرمتیک به دلیل اینکه احتراق کاملی دارد، گازهای گلخانه‌ای کمتری تولید می‌کنند و برای محیط زیست مناسبترند.

اگر هنگام خرید وسیله گرمایشی، نشان شوکت را دیدید، توجه بیشتری به خرج دهید، زیرا عموماً، نکات اشاره شده در بالا در ساخت محصولات این شرکت رعایت شده است.

شرکت شوکت، موفق شده است تا تکنولوژی بخاری‌های کم مصرف هرمتیک را از استرالیا به ایران منتقل کند. بخاری هرمتیک در مدل‌های SH18، SH19، SH25 و SH27 و همچنین بوردهای الکترونیکی SH27-EL-01 و SH27-EL-02 از جمله محصولات شرکت شوکت است.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت شوکت مراجعه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تولیدی صنعتی قطعه سازی شوکت

گروه صنعتی پیروی با تکیه بر ۵۰ سال تجربه و سابقهٔ فعالیت مولد و پویا موفق گردیده است تا با تلفیق علم، هنر و صنعت، آمیزه‌ای به یاد ماندنی را بنیان نهاده و فعل توانستن را به بهترین نحو ممکن، صرف نماید. این گروه با ارتباط نزدیک و مؤثر با شرکت‌های صاحب نام و دانش بنیان اقصی نقاط جهان، ضمن انتقال دانش فنی و بومی سازی تکنولوژی‌های روز دنیا، احداث کارخانجات صنعتی، تأسیس شرکت‌های مهندسی و نوآوری بدیع در صنعت غذایی را در سایهٔ توانمندی نیروهای متخصص و متعهد خود، رقم زده است. گروه پیروی با فعالیت‌های چند منظوره خود، سیر تکاملی و روزافزون موفقیت‌ها را طی نموده و با امید و اتکال به خداوند متعال، برای افتخارآفرینی و اشتغال مولد نیروهای خلاق و تحصیل کرده این مرز و بوم، چشم به افق‌های روشن دوخته است.

اطلاعات تماس
  • 021576*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | دکوراسیون و منزل