اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981001432759487

با جذب راندسوم سرمایه گذاری پذیرش24،فضای سلامت الکترونیک کشور جهشی جدی خواهدداشت

جذب سرمایه در حوزه سلامت الکترونیک توسط پذیرش 24

کد: 13981001432759487

http://bit.ly/2Q99kSi

، تهران , (اخبار رسمی): پذیرش24، استارتاپ یزدی حوزه سلامت الکترونیک در نشستی که در روز ۲۸ آذر ۹۸ با حضور مقامات اجرایی و بخش خصوصی از جذب سومین راند سرمایه خود از طریق صندوق سرمایه‌گذاری آمن خبر داد.

جذب بیشترین سرمایه‌گذاری استارت‌آپی حوزه سلامت الکترونیک توسط پذیرش 24
رویداد جذب بیشترین سرمایه‌گذاری استارت‌آپی حوزه سلامت الکترونیک توسط پذیرش 24

پذیرش24 (سامانه نوبت‌دهی آنلاین و مدیریت بیمارستان و مطب) از سال 94 در شهر یزد و حوزه نوبت دهی آنلاین پزشکان وارد اکوسیستم کسب و کار دیجیتال ایران شد.

به گزارش روابط عمومی پذیرش24 پنجشنبه 28 آذر 1398 در نشستی بطور رسمی مرحله سوم سرمایه گذاری پذیرش24 با حضور محمدعلی طالبی استاندار استان یزد، سیدابوالفضل موسوی بیوکی نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، محمدمهدی لطفی رئیس پارک علم و فناوری یزد، حمیدرضا قمی سخنگو و عضو شورای اسلامی شهر یزد، مدیران صندوق سرمایه گزاری آمن، صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، گروه اقتصادی میثاق، و افرادی که در دوره های دشوار به کمک پذیرش 24 آمدند، اطلاع رسانی شد.

در مسیر رشد پذیرش24 و رسیدن به ده ها هزار کاربر ماهانه، نصب فعال 250 هزارتایی اپلیکیشن اندروید، پوشش 20 استان و 100 شهر کشور، پوشش نوبت دهی 300 بیمارستان و مرکز درمانی در سطح کشور، خدمت رسانی به 6 میلیون هم وطن و آمارهای متعدد دیگر، رکوردهای قابل توجه ثبت شده توسط این پلتفرم سلامتی است. همچنین می‌توان به موفقیت‌ های زیر نیز از سوی پذیرش24 اشاره کرد :

  • در طی مدت سه سال، پذیرش24 بیش از 300 مرکز درمانی در سامانه خود برای نوبت دهی ثبت کرده است. بطور میانگین هر 3 روز و نیم برای یک مرکز عملیات نصب زیرساخت‌ها و ورود به سامانه پذیرش24 انجام شده است.
  • سرمایه انسانی پذیرش24 در هر سال بطور دقیق 300 درصد رشد داشته است.

پذیرش24 جزو معدود استارت‌آپ‌های به بلوغ رسیده بصورت شهرستانی در ایران است و همواره به موضوع شفاف‌سازی در فعالیت‌های خود تاکید دارد؛ همچنین با انگیزه‌ای دوچندان برای اطلاع‌رسانی اهداف و افق دیدهای خود، سعی بر همگرایی بیشتر بازار سلامت و اپلیکیشن‌های فعال داخل این حوزه را دارد.

ابولفضل ساجدی، مدیر عامل پذیرش24 با اشاره به بی سابقه بودن چنین سرمایه گذاری در استارت‌آپ‌های شهرستانی و حوزه سلامت، گفت: «از جمله اهداف و رسالت پذیرش24 گسترش خدمات در همه ابعاد ارتباط بین بیمار و پزشک در دنیای دیجیتال یا همان سلامت الکترونیک است.»

وی با اشاره به اینکه ۱۱ پیشنهاد سرمایه گذاری داشته‌اند و در نهایت با مجموعه‌ای که به طور تخصصی در حوزه سلامت کار می‌کنند، وارد قرارداد شده‌اند، افزود: ـبه طور قطع این همکاری اکوسیستم استارتاپی در استان یزد را حمایت خواهد کرد.»

محمدعلی طالبی استاندار یزد در این نشست با یادآوری خاطره‌ای از چند سال پیش درباره نگاه دولتی به فضای دیجیتال اظهار داشت: «امروز با دنیایی که ما در برابر خود داریم، باید تلاش کنیم که از ظرفیت‌های موجود در حوزه فناوری برای تسهیل امور مردم استفاده کنیم و نباید فضای دیجیتال را نادیده بگیریم.»

وی تصریح کرد: «همچنین با توجه به هشتگ «ایران تهران نیست»، از شنیدن خبر منتقل شدن استارتاپ‌های یزدی و شهرستانی به دلایل مختلف به تهران واقعا متاثر شدم.»

سید ابوالفضل موسوی بیوکی، در مراسم بزرگترین رویداد جذب سرمایه گذاری استارتاپ استان یزد اظهار داشت: «سند آمایش استان یزد نوشته شده و در این سند بحث سلامت، بهداشت و گردشگری سلامت به عنوان یکی از الویت‌های مهم استان مدنظر قرار گرفته است. پیشنهاد می‌کنم موضوع ساماندهی گردشگری سلامت از طریق استارتاپ‌ها پیگیری شود و استارتاپ‌های فعال در این حوزه نظیر پذیرش ۲۴ در این زمینه برنامه ریزی و ورود کنند.»

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار یزد نیز در این نشست گفت:« ما در استان تلاش کردیم از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناوری حمایت کنیم و مداخله نکنیم.»

اکرم فداکر افزود: «امیدواریم شکل گیری اکوسیستم استارت‌آپی منجر به ایجاد فرهنگ آن نیز شود.»

محمدمهدی لطفی رئیس پارک علم و فناوری استان یزد، اظهار داشت: «برای سرمایه گذاری‌های خطرپذیر هم هدایت و هم حمایت مالی لازم است و نهادهایی که کار سرمایه گذاری خطرپذیر انجام می‌دهند، فاز ارزیابی موشکافانه دارند و بر اساس آن تصمیم گیری می‌کنند.»

وی همچنین عنوان کرد: «این شرکت‌ها اغلب تنها به سرمایه گذاری اکتفا نمی‌کنند بلکه کمک می‌کنند تا شرکت‌های نوپا مسیر خود را پیدا کنند.»

همچنین رییس صندوق پژوهش و فناوری هم در این نشست گفت: «پذیرش24 به عنوان نمونه موفق سرمایه گذاری خطرپذیر داخل استان، راه را برای دیگر استارت‌آپ ها باز کرد و همچنین باعث جلب اعتماد مسئولین برای سرمایه گذاری‌های خطرپذیر شده است.»

گام بعدی فعالیت پذیرش24 توسعه سهم بازار خود هم از طرف تامین کنندگان (پزشکان و مراکز درمانی) و هم از طرف استفاده کنندگان از خدمات پذیرش24 و هموطنان گرامی، طی 3 سال آینده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.Paziresh24.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پذیرش24

ما در پذیرش24 تلاش می‌کنیم تا سریع ترین راه شناخت و ارتباط بین بیمار و پزشک را در فرایند درمانی ارائه کنیم. بیمار با شناخت و آگاهی می‌تواند با فیلتر های مختلف پروفایل پزشکان را بررسی کرده و اقدام به دریافت نوبت تنها با چند کلیک به صورت آنلاین نماید. در عین حال پذیرش24 ، سامانه ای جامع جهت مدیریت فرآیند نوبت دهی پزشکان و بیماران بصورت الکترونیک، سریع و مستقل از مکان است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]