اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810014327714024

بررسی انواع خدمات ارائه شده توسط موسسه‌های حقوقی

کد: 139810014327714024

http://bit.ly/2Qgr7a5

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه حقوقی یک رابط بسیار قانونمند و سازمان‌یافته میان موکل و وکیل به حساب می‌آید که می‌تواند خدمات بسیار مناسبی را در زمینه مشاوره حقوقی و کیفری در اختیار قرار دهد. کمک گرفتن از موسسات حقوقی می‌تواند تا حدود زیادی مشکلات قانونی به وجود آمده را از بین ببرد.

موسسه حقوقی چیست؟
موسسه حقوقی با مشاوره حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری چیست؟

موسسه حقوقی یک رابطه بسیار موثر و قانونی میان فرد وکیل و فرد موکل است که در زمینه انجام امور وکالتی با استفاده از مشاوره حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری که در این موسسه در حال فعالیت هستند به انجام فعالیت‌های مورد نظر می‌پردازند. مواردی که ذکر شد به عنوان مهمترین دلیل ایجاد و ثبت انواع مختلف موسسه حقوقی به حساب می‌آید.

با توجه به پیشرفت‌های بسیار زیادی که امروزه در تعاملات اجتماعی و انسانی به وجود آمده است و وجود انواع مختلف موسسه‌های حقوقی و توجه به نیازهای حقوقی جدیدی که برای اشخاص حقیقی و حقوقی ایجاد شده است یک لازمه بسیار مهم در جوامع مختلف به حساب می‌آید. در صورتی که فردی قصد راه اندازی این موسسه را داشته و یا می‌خواهد با موسسه‌های حقوقی آشنا شده و اطلاعات مناسبی در مورد آن کسب کند اطلاعاتی که در ادامه آمده است برای وی مناسب است.

انجام مشاوره حقوقی و خانواده در موسسه حقوقی

یکی از مهمترین زمینه‌هایی که این موسسه در آن به فعالیت‌های حقوقی و قانونی می‌پردازد مشاوره خانواده است. در حالت کلی کانون خانواده نقش بسیار اساسی و مهم در حفظ و گسترش قدرت ملی خواهد داشت و به بیان دیگر می‌توان این طور عنوان کرد که خانواده و قدرت ملی رابطه مستقیم و نزدیک با هم داشته و هرگونه تباهی و سستی و اشتباهی در خانواده‌ها پیش بیاید باعث ایجاد انحطاط در جامعه می‌شود. در حالت کلی هر قانون قاعده‌ای که قانون گذار در یک جامعه در مورد قوانین مربوط به خانواده وضع می‌کند می‌تواند تاثیر بسیار زیادی را در خانواده در زمینه تحکیم و یا تضعیف آن ایجاد کند. با توجه به این منظور لازم است تا قانونگذار احتیاط بسیار زیاد و وسواس بسیار زیاد در قانونگذاری به خرج داده و از هر اقدامی که باعث به وجود آمدن سستی در بنیان خانواده ها در جامعه شود جداً خودداری کند.

وضع قوانینی که بر عهده قانون گذار است نیز باید نهایت عرف، رویکرد و سنت‌های موجود در خانواده‌ها نیز در نظر گرفته شود، چرا که در غیر اینصورت اشکالات بسیار زیادی در اجرای قوانین به وجود آمده و در نتیجه باعث انحطاط خانواده‌ها می‌شود. 

 اصلی‌ترین حوزه‌های فعالیتی وکیل خانواده در یک موسسه حقوقی

از جمله مهمترین حوزه‌های فعالیتی که یک وکیل خانواده در این موسسه به آن می‌پردازد می‌توان به بحث طلاق اشاره کرد. طلاق یکی از مواردی است که در یک موسسه حقوقی به صورت کامل به آن پرداخته می‌شود و از جمله مواردی مانند مدارک لازم، هزینه‌ها و زمان انجام آن و همچنین قوانین مربوط به طلاق و روند پیگیری آن به صورت تمام و کمال در این موسسه قابل انجام است. یک مورد دیگر که در موسسه حقوقی در زمینه‌ی مشاورات خانواده به آن پرداخته می‌شود بحث نفقه و حقوق مرتبط به آن است. مهریه همچنین از دیگر مواردی است که در موسسه حقوقی به صورت تمام و کمال به آن پرداخته می‌شود و در مورد چگونگی به دست آوردن آن و همچنین قوانین مربوط به مهریه حق زن در این موسسه در زمینه مشاوره خانواده به صورت تمام و کمال در نظر گرفته شده و به آن پرداخته می‌شود.

فسخ نکاح و همچنین مواردی مانند طلاق توافقی نیز از دیگر پارامترهای تحت نظر گرفته شده در یک موسسه حقوقی است که با استفاده از آن می‌توان در این موسسه در کمترین زمان ممکن طلاق گرفت و با توجه به قوانین و مقررات که در خصوص فسخ نکاح وجود دارد نسبت به آن اقدام کرد. همچنین خانواده‌هایی که طلاق گرفته‌اند و انتظار قرار ملاقات فرزند خود را دارند و قوانین آن و چگونگی انجام این کار اطلاعات مناسبی ندارند می‌توانند با مراجعه به یک موسسه حقوقی در این زمینه اقدامات بسیار مثبتی انجام دهند. بحث فرزند خواندگی نیز از دیگر نکات بسیار مهم در این موسسه حقوقی است که به آن پرداخته می‌شود. از دیگر مواردی که در یک موسسه حقوقی به آن پرداخته می‌شود می‌توان به به موارد زیر اشاره کرد:

  • قوانین مربوط به الزام به تمکین و مواردی که در این زمینه وجود دارد
  • قوانین مربوط به حضانت فرزندان و موضوعات مربوط به این بحث
  • چگونگی انجام استرداد جهیزیه چرا که در اکثر مواردی که طلاق صورت می‌پذیرد افراد خواهان دریافت جهیزیه خود هستند.
  • طلاق خلع و مبارات
  • قوانین مربوط به شروط ضمن عقد ازدواج
  • قوانین مربوط به اجرت المثل
  • و بسیاری موارد دیگر این چنینی

وصول مطالبات یکی دیگر از وظایف موجود در موسسه حقوقی

از جمله دیگر وظایف و پارامترهای بسیار مهمی که در این موسسه به آن پرداخته می‌شود موضوع وصول مطالبات است. در حالت کلی در روابط تجاری میان افراد و گروه‌های مختلف وجود دارد تبادلات بسیار زیادی صورت می‌پذیرد.

بسیاری از این تبادلات و قراردادها به صورت کاملا کتبی و رسمی مدیریت شده و برخی از آنها نیز به صورت شفاهی و با توجه به شناخت اعتباری که افراد مختلف برای هم دارند به وجود می‌آید. بسیاری از افرادی که در زمینه‌های مختلف تجاری در حال فعالیت هستند برای تسویه بدهی خود انواع مختلف رسید سفته و چک را صادر کرده و در اختیار فرد متقاضی و یا طلبکار قرار می‌دهند.

مواردی به وجود می‌آید که چنین اسنادی مانند چک و یا سفته با پرداخت مواجه نشده و در نتیجه افراد طلبکار به دنبال دریافت مبالغ مورد نظر خود از فرد مورد نظر هستند. اینجاست که موسسه حقوقی وارد عمل شده با استفاده از یک فرد متخصص و با تجربه به نام وکیل چک و سفته وکیل وصول کردن بدهی‌ها که دارای تخصص و تجربه بسیار زیادی در این زمینه است وارد عمل شده و سعی می‌کند تا با استفاده از قوانین موجود در کمترین زمان ممکن و با کمترین میزان دردسر نسبت به دریافت حقوق فرد مورد نظر اقدام کند. 

انجام مشاوره حقوقی و کیفری در موسسه حقوقی

از دیگر وظایفی و همچنین مواردی که در این موسسه به آن پرداخته می‌شود می‌توان به انجام مشاورات کیفری و حقوقی اشاره کرد. در حالت کلی اگر بخواهیم شکایت کیفری را تعریف کنیم می‌توان اینطور بیان کرد که زمانی که یک فرد عملی را انجام می‌دهد که طبق قانون جرم تلقی شده و قاضی می‌تواند برای جرم مورد نظر مجازات تعیین کند در نتیجه فرد مورد نظر برای جرم مرتکب شده اقدام به شکایت می‌کند این کار شکایت کیفری نام دارد. اینجاست که این موسسه پادرمیانی کرده و برای سریع تر شدن کارها اقدامات مثبت زیادی را برای فرد موکل انجام می‌دهد. در حالت کلی نوشتن شکواییه کیفری شیوه خاصی ندارد و همچنین مانند انواع مختلف دعاوی حقوقی ادبیات خاصی نیز ندارد.

اما بهتر است که در این زمینه یک موسسه حقوقی وارد عمل شده و از این موسسه حقوقی کمک بگیریم تا بتوان شکایت نامه‌ای مرتب و منظم و در چارچوب مشخص و به صورت جمله بندی زیبا و خوانا تهیه شود. همچنین بهتر است در موسسه حقوقی با استفاده از یک وکیل نسبت به تنظیم شکایت نامه اقدام شود. به عنوان مثال در بسیاری از پرونده‌های کیفری مانند قتل و یا ضرب و شتم و موارد دیگر این چنینی احتیاج به یک شکایت نامه کیفری است که در صورت مراجعه به موسسه حقوقی با کیفیت و کمک گرفتن از وکیل پایه یک دادگستری حاضر موجود در این موسسه می‌توان یک متن تخصصی و مناسب به دادگاه مورد نظر تسلیم کرد که در نتیجه ترتیب اثر بهتری به آن شکل داده می‌شود.

مهمترین دلیل این موضوع که لازم است برای انجام چنین کاری حتماً از  این موسسه کمک گرفت این است که این امر به صورت تخصصی پیش رفته و در نتیجه هیچ گونه اطاله دادرسی به وجود نمی‌آید و در نتیجه به ماسال حکم ارتباط به شکایت و دعوی مورد نظر پرداخته نگردیده و دادگاه مورد نظر در کمترین زمان ممکن نسبت به صدور رای خود اقدام می‌کند و در نتیجه فرد موکل نیز به صورت تمام و کمال به حقوق خود رسیده و در نتیجه هیچگونه ضرری متوجه حال وی نمی‌شود.

به عنوان مثال در یک پرونده قتل که کار انجام آن به یک وکیل بسیار خبره در موسسه حقوقی سپرده شده است فرایند انجام کار بسیار سریع تر و با دردسر کمتری جلو خواهد رفت. ولی در عین حال در صورتی که فرایند رسیدگی به این پرونده به یک وکیل تازه‌کار سپرده شود که تجربه چندانی در این زمینه ندارد و نمی‌تواند راهکارهای قانونی را برای تبرئه موکل خود استفاده کند کار بسیار دشوار بوده و نتیجه مناسبی حاصل نخواهد شد. به عنوان مثال در زمینه قتل عمد زمانی که کار رسیدگی به پرونده موکل در موسسه حقوقی به یک وکیل خبره سپرده می‌شود وکیل به دنبال این موضوع است که ثابت کند موکل او از روی عمد و قصد نسبت به انجام قطع اقدام کرده است و در نتیجه سعی کند برای او حکم زوال معنوی و یا جنون دریافت کند و با استفاده از اشتباه و اکراه جرم موکل خود را به اثبات برساند.

پس در نتیجه پیشنهاد می‌شود حتماً برای انجام امور کیفری و دعوی خود به یک موسسه حقوقی معتبر و رسمی که در آن موکل‌های بسیار خبره و باتجربه در حال فعالیت هستند، مراجعه شود و از آنها برای بررسی و انجام امور کیفری و دعوی خود کمک گرفت.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت موسسه حقوقی صاحب اندیشه به آدرس sahebandisheh.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی صاحب اندیشه

موسسه حقوقی صاحب اندیشه با ۱۲ سال تجربه‌ کار از سال ۱۳۸۶ برای کمک به شما در حل انواع پرونده‌های حقوقی آماده است. این موسسه با شماره ۳۴۱۶۷ به ثبت رسمی رسیده و با کیفیت بالای خود توانسته اطمینان تمام مراجعه‌کنندگان خود را به دست آورد. ما کادر کاملی از وکلای پایه یک دادگستری را در انواع تخصص‌ها در اختیار داریم. با وکلای مجربی که در مجموعه صاحب اندیشه به فعالیت مشغول هستند برای هر مسئله حقوقی و کیفری شما، راه حل مناسبی را در اختیار داریم. بنابراین در صورت داشتن هر دعوی و مشکل حقوقی کافی است به ما مراجعه کنید تا با بهترین نتیجه‌ ممکن روبه رو شوید. علاوه بر وکلا ، کارشناسان مجربی نیز هستند که می‌توانند شما را در درک بهتر پرونده راهنمایی کنند. این مشاوره موجب می‌شود تا با شناخت نوع پرونده خود بتوانید بهترین و مناسب‌ترین وکیل را برای مسئله خود شناسایی کنید. لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات موکل به طور کاملا محرمانه فقط در اختیار موسسه و وکلا قرار می‌گیرد. بنابراین می‌توانید در تمامی پرونده‌های خود با آرامش خاطر به سراغ موسسه حقوقی صاحب اندیشه بیایید و از خدمات گسترده ما استفاده کنید. علاوه بر آن تمامی جزئیات پرونده‌ و تک تک اقدامات وکلا پیش از اقدام و پس از انجام کار به موکل اطلاع داده می‌شوند. آگاهی شما از چگونگی روند پرونده برای ما بسیار اهمیت دارد و اولین نکته در تمامی کارها ایجاد حس رضایت برای موکلین عزیز است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | حقوقی و قانون