کد: 139810024327913392

خرید مصالح ساختمانی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت

کد: 139810024327913392

http://bit.ly/2siieVz

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت پروژان یک استارتاپ در زمینه تامین ابزارالات و مصالح ساختمانی موردنیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی است. مهم‌ترین بخش خرید مصالح ساختمانی خرید از مکانی است که مربوط به خرید مصالح ساختمانی است که می‌توان به وب سایت پروژان مراجعه کرد.

خرید مصالح ساختمانی با بالاترین کیفیت و کمنرین قیمت
خرید مصالح ساختمانی

خرید مصالح ساختمانی را به چه کسی بسپاریم؟

شرکت پروژان یک استارتاپ در زمینه تامین ابزارالات و مصالح ساختمانی موردنیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی است. سامانه پروژان بیش از یک فروشگاه آنلاین است و به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه شخصی، مصالح ساختمانی و ابزارآلات مورد نیاز خود را شناسایی و بررسی کنند و آنها را با بالاترین کیفیت و ارزان­ترین قیمت از تامین کنندگان دلخواه خود خریداری کنند.

خرید مصالح ساختمانی یک کار تخصصی است زیرا مربوط به اساس و بنیان خانه است. مهمترین بخش خرید مصالح ساختمانی خرید از مکانی است که مربوط به خرید مصالح ساختمانی باشد. 

خرید مصالح ساختمانی مرغوب تاثیر به سزایی بر روی کیفیت ساختمان و قیمت آن می‌گذارد. لذا توضیه اکید این است که از یک مکان قابل اطمینان که عرضه کننده مصالح ساختمانی با کیفیت بالا هستند خرید خود را انجام داد.

از جمله مصالح ساختماتی که می‌توان از وب سایت پروژان خریداری کرد، می‌توان به خرید بلوک و خرید توری حصاری اشاره کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان