اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981002432809769

تبلیغات اغوا کننده تخفیف دار همواره به برد شما در انتخاب ختم نمی‌شود

جورپین؛ حرفی فراتر از کوپن و تخفیف

کد: 13981002432809769

http://bit.ly/2QagHcc

، تهران , (اخبار رسمی): تخفیف همیشه به معنای برد شما در انتخاب نیست و ممکن است محصولی را خریداری کنید و الزاما به آن نیاز نداشته باشید ولی تخفیفات اغوا کننده شما را به خرید آن وا داشته باشد. سایت اجاره آنلاین جورپین راهکاری را پیشنهاد می‌دهد تا برای روز مباداهای خود به سراغ هر نوع تخفیفی نروید و درست و به موقع هزینه کنید.

جورپین ؛ حرفی فراتر از کوپن و تخفیف
سایت اجاره کالا - جورپین

اگر اکوسیستم استارتاپی ایران را در حوزه خرید آنلاین مرور کنیم، مشاهده می‌شود که حدود 10 سال پیش، فروشگاه‌های آنلاین شروع به  پیدایش کردند و استقابل نسبتا خوبی هم از این سایت‌ها شد. خرید آنلاین در مراحل اولیه، محدود به خرید کالای نو بود. اما رفته رفته تعدادی وبسایت آگهی هم ایجاد شدند تا مردم بتوانند کالای دست دوم را هم خرید و فروش کنند. پس از این دو گروه (خرید آنلاین نو و دست دوم)، استارتاپ‌هایی شکل گرفتند که کار اصلی آنها  فروش کوپن تخفیف به کاربران بود.

با شکل‌گیری استارتاپ‌های تخفیف، هر روز مردم تحت فشار بالای تبلیغاتی بودن تا به هر نحوی که ممکن است مردم به خرید تحریک شوند. حال سوال اصلی آن است که وقتی یک کوپن تبلیغ خریداری می‌شود آیا همیشه برنده می‌شویم و سود می‌کنیم؟

جواب این سوال قطعا بله یا خیر نیست و به اصطلاح نمی‌شود به صورت صفر و یک آن را تحلیل کرد اما با یک طبقه بندی می‌توان به آن جواب داد:

گاهی خریدی که انجام می‌شود از نوع کالاهای مصرفی است، مثل شوینده یا مواد غذایی. طبیعتا در اینصورت هرچقدر بتوان تخفیف گرفت، برد با ما بوده است.
اما حال اگر کالایی که تبلیغ آن را دیده‌ایم کالایی غیرمصرفی باشد. مثلا فرض کنید سالی 1 بار قرار است مهمانی تولد برای خود و یا فرزندتان برگزار کنید، آیا باید حتما تم تولد را خریداری کرد برای 1 روز در سال؟! آیا اجاره تم تولد راهکار بهتری نیست؟ اینجاست که متوجه می‌شویم حتی گاهی تخفیف هم باعث نمی‌شود که برنده باشیم!

زیرا که خرید می‌تواند مشکلات دیگری هم داشته باشد، بخصوص در زندگی امروزی و آپارتمانی که فضاها محدود هستند، کسی جای اضافی برای کالاهایی که سالی 1 بار مصرف می‌کند ندارد. فرض کنید تم تولد را بخرد و 1 سال انبار کند که چند ساعت در روز تولد استفاده کند. پس قطعا اجاره تم تولد خیلی منطقی بوده در قبال خرید حتی از نوع تخفیفی و کوپن دار! 

در ادامه چند نمونه موردی مانند اجاره تم تولد مرور شده تا دید که چه اندازه افراد درگیر دام تبلیغاتی سایت‌های تخفیف شده و به اشتباه فکر کرده‌اند که چه سودی از تخفیف برده‌لند.

این امر برای تمامی مهمانی‌ها صادق است و چنانچه در هر برخورد خود با تبلیغات تخفیف دار وسوسه شده باشید که آن را با قیمت تخفیف خریداری کرده تا در روزهایی احتمالی به کار آید، از این پس به این فکر کنید که برای هر اتفاقی می‌توان وسایل مورد نیاز آن را و تنها برای مدت مورد نیاز اجاره کرد.

سایت اجاره آنلاین جورپین امکان اجاره لوازم مهمانی از قبیل اجاره سیستم صوتی (برای مثال اجاره باند اکتیو و اجاره اکو )، اجاره لوازم نورپردازی ( برای مثال اجاره رقص نور و اجاره لیزر خطی ) و همچنین اجاره ظروف و کرایه ظروف مجالس را فراهم کرده است تا مهمانی‌های خود را با صرف هزینه پایین و به راحتی برگزار کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفتر توسعه فناوری آسو - جورپین

جورپین پلتفرم آنلاین برای اجاره دارایی‌های افراد است که در حوزه مصرف مشارکتی فعالیت می‌کند. در این وب‌سایت با طراحی سیستم اجاره بستر لازم جهت ایجاد و حفظ اعتماد بین افراد با یکدیگر در بازار مشارکتی فراهم شده است که از این طریق افراد می‌توانند با اطمینان خاطر در بازار اجاره به فعالیت بپردازند. از این رو افراد می‌توانند از طریق جورپین دارایی‌هایی که موقتاً به آن‌ها احتیاج ندارند را با افراد دیگر به اشتراک بگذارند و سرمایه‌های بلااستفاده خود را به منبع درآمد تبدیل کنند. همچنین می‌توانند کالاهایی که توان خرید آن‌ها را ندارند و یا در طولانی‌مدت به آن‌ها احتیاج ندارند را از نزدیک‌ترین افراد اطراف خود اجاره کنند و بعد از استفاده به آن‌ها بازگردانند. در هنگام جستجو و درخواست اجاره کالا در جورپین، کالاهایی که صاحبان آن‌ها در نزدیک‌ترین نقاط به مکان فرد قرار دارند، نمایش داده می‌شوند. افراد پس از انتخاب کالا با اجاره‌دهنده تماس گرفته و فرایند سیستمی اجاره شروع خواهد شد. پرداخت آنلاین، انعقاد قرارداد آنلاین اجاره بین طرفین، ارائه بیمه کالای مورد اجاره به‌صورت آنلاین، دریافت وثیقه جهت ضمانت بازگشت کالا از جمله مواردی هستند که امکان اجاره راحت، سریع و کارآمد را برای کاربران جورپین فراهم کرده است. خدمات جورپین به دو بخش اجاره‌دهنده و اجاره‌گیرنده تقسیم می‌شود. اجاره‌دهندگان که کالاهای خود را برای اجاره در سایت ثبت و با دیگر کاربران به اشتراک می‌گذارند و اجاره‌گیرندگان که طبق روند تعریف شده در سایت کالای مورد نیاز خود را اجاره می‌گیرند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | حراج و تخفیف