اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810024328612920

لیست هتل‌های 4 ستاره نزدیک حرم امام رضا (ع)

کد: 139810024328612920

http://bit.ly/371JFBV

، (اخبار رسمی): مشهد با جذب سالانه هزاران گردشگر و زائر از جایگاه ویژه‌ای در صنعت هتلداری برخوردار است. به همین دلیل یکی از بخش‌هایی که در مشهد بسیار مورد توجه قرار گرفته است، ساخت هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها برای رفع نیاز زائران حرم مطهر و گردشگران است.

لیست هتل 4 ستاره نزدیک حرم
لیست هتل‌های 4 ستاره نزدیک حرم امام رضا (ع)

در ادامه لیست هتل‌های 4 ستاره نزدیک حرم آمده است.

1- هتل جواد مشهد

افرادی که تمایل دارند در محدوده نزدیک به حرم امام رضا (ع) اقامت داشته باشند هتل جواد مشهد گزینه‌ای عالی است و با پیمودن مسیری حدود 5 دقیقه می‌توان به بارگاه امام رضا(ع) مشرف شد. این هتل نوساز همچنین به برخی دیگر از جاذبه‌های مشهد مانند آرامگاه نادرشاه افشار نیز نزدیک است. هتل دارای یک سالن بدن سازی خوب و یک رستوران است. بطور کلی، هتل جواد یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای هتل‌های 4 ستاره نزدیک حرم امام رضا (ع) است.

2- هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد از نظر موقعیت مکانی بسیار شیک و لوکس و در محدوده بسیار نزدیک به حرم مطهر رضوی است. بطوریکه در برخی از اتاق‌ها چشم انداز معنوی بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) نمایان است. برای رسیدن به حرم مطهر می‌توان با 12 دقیقه پیاده روی از هتل اترک به حرم رسید زیرا حرم تنها 800 متر با هتل فاصله دارد. این هتل دارای پارکینگ، فروشگاه سوغاتی و رستوران است.

3- هتل الماس مشهد

هتل الماس مشهد واقع در خیابان امام رضا (ع) تنها 5 دقیقه با حرم مطهر فاصله دارد. همچنین به بازارهای مهم شهر نیز نزدیک است. رستوران‌های الماس دارای منظره زیبایی از حرم مطهر هستند و غذاهای ایرانی و بین المللی را سرو می‌کنند. هتل الماس با داشتن سالن کنفرانس بسیار بزرگ، هتلی عالی در مشهد در نزدیک حرم امام رضا (ع) برای مسافران تجاری است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت های هتل مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]