اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810024329614003

معرفی مرکز مشاوره باخه

کد: 139810024329614003

http://bit.ly/2tPI8kd

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز مشاوره باخه در زمینه‌های تحصیلی، روانشناسی و حقوقی فعالیت می‌کند. شیوه فعالیت موسسه باخه مبتنی بر مشاوره تلفنی (غیر حضوری) با هدف پائین آوردن هزینه‌های مشاوره و ارائه اطلاعات تحصیلی، روانشناسی و حقوقی به مشترکان محترم باخه است. مشترکین می‌توانند خاطره یک انتخاب خوب را با باخه داشته باشند.

معرفی مرکز مشاوره باخه
معرفی مرکز مشاوره باخه

امروزه با توجه به مشغله زیاد افراد امکان مراجعه به مراکز مختلف به جهت مشاوره و یا کسب اطلاع از موضوعات مختلف به سختی فراهم می‌شود. مرکز مشاوره باخه این امکان را ایجاد کرده تا بصورت غیرحضوری (تلفنی) در حوزه‌های تحصیلی، روانشناسی و حقوقی به سوالات و دغدغه‌های مردم عزیز پاسخ داده شود.

مرکز مشاوره باخه در تلاش است از افراد متخصص در زمینه‌های مختلف جهت مشاوره‌ی غیرحضوری بهره مند شود. افرادی که در حوزه‌ی خود از بهترین‌ها به حساب می‌آیند. اما گردهم آوردن این متخصصان در یک مکان کار ساده‌ای نیست و شاید غیرممکن باشد. بنابراین با استفاده از تکنولوژی محدودیت مکانی را از پیش رو برداشته است. فرقی نمی‌کند مشاوران باخه در دفتر کار خود باشند یا خیر، حتی مهم نیست دفتر کار آنان کجا باشد می‌توان بصورت شبانه روزی از پکیج مشاوره تلفنی (غیرحضوری) باخه بهره‌مند شد.

مرکز مشاوره تلفنی تحصیلی باخه با هدف ارائه اطلاعات مفید تحصیلی در مقاطع مختلف مدرسه، کنکور سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری مقالات بسیار زیادی را در سایت خود منتشر کرده که مطالعه این مقالات مفید است.

همچنین این مرکز با توجه به اهمیت بهداشت روان جامعه برای ارائه خدمات مشاوره تخصصی روانشناسی این امکان را فراهم کرده تا عزیزان از طریق تماس تلفنی با مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی باخه از خدمات تخصصی مشاوره روانشناسی در موضوعات مختلف مانند مشاوره خانواده، روانشناسی کودک، آزمون‌های روانشناختی و شخصیت، اختلالات اضطرابی، اختلالات یادگیری و ... بهره‌مند شوند. نکته مهم در این زمینه استفاده از روانشناسان معتبر و مجرب در این حوزه و ارائه اطلاعات به روز و صحیح به مشترکین است. 

موسسه مشاوره تلفنی حقوقی باخه ارائه خدمات مشاوره حقوقی خود را با بهره‌گیری از کارشناسان حقوقی مجرب انجام می‌دهد. طبیعتاً برای همه‌ی افراد جامعه درگیری‌های حقوقی و قانونی امری اجتناب ناپذیر است. مشاوره و کسب اطلاع از کارشناسان این حوزه می‌تواند افراد را در مسیر صحیح انجام کارها و برطرف کردن مشکلات حقوقی خود قرار داده و از اطلاعات لازم حقوقی خانواده، تجارت و کسب و کار، جزا و جرم شناسی و ... بهره‌مند کند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مرکز مشاوره باخه به آدرس baakhe.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره باخه

همه انتخاب بد داشتن ، ماهم از این قاعده مستثنی نبودیم ، ولی انتخاب‌های بد گاهی خاطرات تلخی را برایمان بجا گذاشته خیلی طول کشید تا فهمیدیم کنار هم کمتر خطا می کنیم تخصص،تجربه و دلسوزی سه اصلی هست که مشاوران باخه را گرد هم اورده تا خاطره خوبی را از انتخاب هایتان برایتان بجا بگذاریم. باخه در لغت به معنی لاک‌پشت و لاک‌پشت نماد آینده‌نگری، دانایی و صبوری می‌باشد. فکر میکنم با توجه به اسم و اصالتمون کاملا روشن و واضح شد که چطور افرادی در گروه ما فعالیت دارند. “انتخاب” یک مفهوم گسترده را برای گروه ما دربرمی گیرد. شروع کردن یک فعالیت تحصیلی و آکادمیک، یک فعالیت اقتصادی، طی کردن یک مسیر حقوقی،انتخاب بهترین مشاور برای راهنمایی در رسیدن به یک هدف مصداق های کلی از یک انتخاب اند… همه و همه ی ما برای یک هدف تلاش می کنیم:ساختن یک خاطره خوب از یک انتخاب درست برای شما. اگر به دنبال افرادی می گردید که علاوه بر تخصص و تجربه و تعهد ،صادقانه ترین و بهترین مسیر را به شما نشان دهند باخه ، احتمالا بهترین گزینه برای شماست باخه، خاطره خوب انتخاب

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]