اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981002432997477

نمایشگاه ساختمان برلین (BAUTEC)

کد: 13981002432997477

http://bit.ly/2F1mrzE

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه ساختمان برلین (Bautec) از ۲۹ بهمن الی ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ در شهر برلین کشور آلمان برگزار می‌شود و مروری جامع بر مجموعه تمام محصولات و خدمات موجود را به متخصصان این صنعت ارائه می‌کند.

نمایشگاه ساختمان برلین (BAUTEC)
نمایشگاه ساختمان آلمان

نمایشگاه ساختمان برلین (Bautec) از سه شنبه 29 بهمن آغاز و تا شنبه 02 اسفند 1398 ادامه دارد. سطح برگزاری این نمایشگاه خارجی، بین المللی است.

این نمایشگاه نوآورانه در کشور آلمان، محلی است برای تبادل اطلاعات ضروری بین فعالان صنعت ساختمان سازی و املاک و مستغلات، پیمانکاران ساختمانی و مسئولان و تصمیم گیران شهری.

این نمایشگاه به یکی از رویدادهای تجاری ممتاز در صنعت ساخت و ساز در آلمان تبدیل شده است. اجرای مقررات سختگیرانه برای اجرای راه حل‌های پایدار و کارآمدی در مصرف انرژی، باعث توجه بیشتر به این موضوعات شده است. پیامدهای این روند مثبت، در نمایشگاه مشهود بوده و بار دیگر این نمایشگاه را به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای صنعت ساخت و ساز در اروپا مطرح کرد.

از مزایای منحصر به فرد این نمایشگاه برای غرفه داران و بازدید کنندگان می‌توان به ترکیب فراگیر محصولات و خدمات برنامه جامع کنفرانس‌ها و کنگره‌ها و طیف گسترده‌ای از اطلاعات به روز این صنعت اشاره کرد.

محصولات و خدمات نمایشگاه باوتک برلین 

امکانات فضای باز، شیمی ساختمان و حفاظت از سطح، ابزار و ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات و سیستم‌ها، مصالح ساختمانی، سیستم‌های ایمنی در برابر آتش سوزی، سقف سازی، ساخت نما،

پنجره‌ها، درب‌ها و دروازه‌ها، ساخت و ساز / سیستم پیش ساخته ساختمانی، باغبانی و محوطه سازی، سیستم‌های فنی ساختمان / سیستم‌های دسترسی بالا، تکنولوژی گرمایش، ساخت تخته و الوار،

منابع تجدید پذیر، تغییر شکل فضای داخلی / ساخت دیوارهای پیش ساخته، سیستم‌ها و تجهیزات بهداشتی، سیستم‌های تهویه مطبوع و تهویه، مهندسی زیرزمینی، نرم افزار، سازمان‌ها و موسسات.

گردشگران ایرانی برای سفر به کشور زیبای آلمان و نیاز به دریافت ویزا شنگن دارند و هر زمان که بخواهند می‌توانند از طریق آژانس ناخدای سفر برای دریافت ویزا، بلیط و هتل اقدام کنند. در این مسیر گردشگران می‌توانند از تخفیف پروازهای چارتر و پروازهای سیستمی ناخدای سفر استفاده کنند و همچنین با رزرو هتل با قیمت مناسب از سفر خود لذت ببرند.

علاقه مندان می‌توانند توضیحات کامل نمایشگاه را در سایت آژانس مسافرتی ناخدای سفر به آدرس www.nakhodasafar.com مشاهده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی ناخدای سفر

شرکت خدمات مسافرت هوایی ناخدای سفر با شماره مجوز رسمی 14123 – 902 از سازمان میراث فرهنگی و ، صنایع دستی و گردشگری  و سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت می نماید . مجری تورهای اروپا به صورت گروهی و انفرادی ،مجری تورهای آسیایی و مجری تور کانادا کلیه خدمات اخذ ویزای شینگن ، کانادا و آسیایی انجام رزرواسیون هتل و بیمه مسافرتی صادرکننده کلیه پروازهای چارتری و سیستمی خارجی و داخلی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]