اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810024330113571

استخدام کارمند خانم

آموزشگاه فنی حرفه‌ای عصرنخبگان استخدام می‌کند

کد: 139810024330113571

http://bit.ly/2t0sbqV

، تهران , (اخبار رسمی): آموزشگاه فنی حرفه‌ای عصرنخبگان برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت کارشناس و مشاور ثبت نام نیرو استخدام می‌کند.

آموزشگاه فنی حرفه ای عصرنخبگان از کلیه متخصصان و واجدان شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای کارشناس و مشاور ثبت نام نیرو 

  1. مدرک تحصیلی دیپلم یا فوق دیپلم
  2. دارای مهارت مذاکره و روابط عمومی بالا
  3. فعال، پیگیر و با دقت
  4. حداکثر سن 25سال

سابقه کاری در زمینه فروش مزیت محسوب می‌شود.

شرح وظایف 

  • راهنمایی و ثبت نام
  • مشاوره تلفنی و حضوری
  • هماهنگی کلاس

حقوق ثابت، مزایا، بیمه و امکان آموزش حین کار از ویژگی‌های این سمت شغلی است. ساعت کار این مجموعه از 8.30 صبح الی 17.30 در محله پیروزی است.

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت عصرنخبگان تکمیل و یا رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عصرنخبگان

انتخاب آموزشگاه فنی وحرفه ای عصرنخبگان به عنوان واحد برتر 6 ماهه نخست سال 1396 از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران می‌تواند مهر تأییدی بر عملکرد شایسته این واحد آموزشی تلقی گردد. آموزشگاه عصرنخبگان در کنار ارایه آموزشهای کاربردی با استفاده از خدمات نوین آموزشی و بهره‌گیری از کادری مجرب و کارآزموده، ایجاد انگیزه در جوانان را جزء لاینفک برنامه ریزی‌های خود قرار داده و عمیقاً به این موضوع اعتقاد دارد که موفقیت مخاطبین، لازمه موفقیت آموزشگاه عصرنخبگان است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]