اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810024332613239

رنگ مو و تاثیر رنگ چشم در انتخاب آن

کد: 139810024332613239

http://bit.ly/2MqBbfP

، (اخبار رسمی): رنگ پوست و رنگ چشم تعیین کننده سردی و گرمی پوست است و تیرگی و عمق رنگ چشم می‌تواند رنگ مو را تحت تاثیر قرار دهد پس باید رنگ مویی انتخاب شود که همزمان هم با رنگ پوست و هم رنگ چشم همخوانی داشته باشد.

رنگ مو و تاثیر رنگ چشم در انتخاب آن !!
رنگ مو و تاثیر رنگ چشم در انتخاب آن

رنگ مو برای چشم عسلی با پوست روشن

هر رنگ مویی بین بلوند تا قهوه‌ای متوسط برای این افراد رنگ موی مناسبی است. البته بهترین رنگ قهوه‌ای متوسط با هایلایت بلوند است که باعث می‌شود رنگ چشمان فرد جلوه بیشتری داشته باشند.

رنگ مو برای چشم عسلی با پوست متوسط یا تیره

رنگ‌های بلوند متوسط تا قهوه‌ای برای این افراد مناسب است. اگر رنگ مو طبیعی موهای فردی قهوه‌ای است می‌تواند با هایلایت بلوند یا قهوه‌ای روشن چشمان خود را زیباتر نشان دهد.

رنگ مو برای چشم قهوه‌ای با پوست روشن

این ترکیب تا حدی کمیاب است و رنگ مو سرد و طبیعی با آن بیشترین هماهنگی را دارد و بهتر است فرد از دامنه رنگ‌های تیره و طبیعی مو خارج نشود اما رنگ مو قهوه‌ای متوسط با هایلایت قهوه‌ای روشن هم انتخاب خوبی برای ایجاد تنوع است.

رنگ مو برای چشم قهوه‌ای با پوست متوسط

این ترکیب معمول‌ترین ترکیب در کشور است. قهوه‌ای روشن تا قهوه‌ای تیره یا امبره بهترین رنگ مو برای این افراد است. خوبی داشتن پوست متوسط این است که هم با رنگ‌های تیره و هم روشن همخوانی دارد و می‌توان از هایلایت و لولایت هم استفاده کرد.

رنگ مو برای چشم قهوه‌ای با پوست تیره

رنگ‌های تیره از قهوه‌ای تیره تا مشکی بهترین انتخاب برای این ترکیب است که برای تنوع می‌توان کمی هایلایت قهوه‌ای به آن اضافه کرد.

رنگ مو برای چشم سبز

بهترین رنگ مو برای کسانی که چشم سبز و رنگ پوست زیتونی دارند برنزی و کاراملی کمی تیره‌تر از پوست است. رنگ مشکی یا قرمز بورگاندی هم می‌تواند رنگ خوبی برای موهای این افراد باشد. برای چشم سبزهایی که پوست برنزه دارند رنگ‌های روشن‌تر مثل بژ و شرابی و طیف‌های مختلف قهوه‌ای توصیه می‌شود.

برای کسانی که پوست روشن با چشم سبز دارند رنگ‌های مختلفی مثل قرمز، قهوه‌ای، بلوند و مشکی مناسب است به خصوص طیف‌های مختلف قرمز می‌تواند جذابیت خاص داشته باشد.

رنگ مو برای چشم آبی با پوست سرد

رنگ‌های سرد مثل بلوند خاکستری یا پلاتینی و یا رنگ‌های تیره مثل قهوه‌ای سرد و مشکی برای این افراد مناسب است.

رنگ مو برای چشم آبی با پوست گرم

رنگ‌هایی مثل عسلی، طلایی، بژ یا بلوند طلایی تیره یا فندقی با هایلایت‌هایی مثل دارچینی یا قرمز می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. بیشتر طیف‌های رنگ قرمز مثل مسی و توت فرنگی هم با این رنگ چشم همخوانی دارند.

سایت زیبالون ارائه دهنده بهترین مارک‌های لوازم آرایشی بهداشتی ست که افراد می‌توانند با مراجعه به آن علاوه بر خواندن مقالات متنوع آرایشی بهداشتی، محصولات مورد نیاز خود را نیز خریداری کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]