اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981002433297599

کمک گرفتن از وکیل برای رفع مسدود شدن حساب بانکی

کد: 13981002433297599

http://bit.ly/2ZInCOl

، تهران , (اخبار رسمی): دلایلی که باعث مسدود شدن حساب بانکی می‌شود، در ادامه آمده است.

کمک گرفتن از وکیل برای رفع مسدود شدن حساب بانکی
کمک گرفتن از وکیل برای رفع مسدود شدن حساب بانکی

در عصر حاضر با گسترش روز افزون فناوری‌هایی نظیر اینترنت و استفاده از حساب‌های بانکی بسیار متداول شده است و دیگر کمتر کسی مشاهده می‌شود که، پول نقد همراه خود داشته باشد و برای خرید یا رفع نیازهای مالی روزمره خود از پول نقد استفاده کند و اغلب افراد در کیف پول خود تعداد زیادی کارت بانکی حساب‌های متعدد دارند تا در مواقع لزوم از آنها استفاده کنند.

همچنین سعی می‌کنند در موارد و موقعیت‌های گوناگون حتی الامکان از کارت‌های بانکی خود استفاده کنند. استفاده از حساب بانکی و واریز پول به بانک و استفاده از حساب در کنار تمام مزایای استفاده از آن، ممکن است دردسرهایی نیز داشته باشد و مراقبت و آگاهی‌های بیشتری را بطلبد. مسدود شدن حساب بانکی یکی از مشکلاتی است که افراد در این زمینه با آن سر و کار دارند. در ادامه رفع مسدود شدن حساب بانکی بررسی شده است.

چرا حساب بانکی مسدود می‌شود؟

علل مسدود شدن حساب بانکی و به تبع آن نحوه رفع مسدودی حساب بانکی متعدد است. مهم ترین آن، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: مقررات داخلی بانک‌ها: به عنوان مثال راکد ماندن طولانی مدت حساب یا ناقص بودن مشخصات شناسایی مشتری که با مراجعه به بانک معمولا می‌توان آن را حل کرد.

در چه زمانی مراجع قضایی دستور به مسدودی حساب بانکی می‌دهند؟

از جمله اقدامات تامینی که جهت حفظ حقوق مردم و به ویژه خواهان یا شاکی در مراجع قضایی اعم از دادسرا، دادگاه‌های بدوی و تجدید نظر امکان آن وجود دارد صدور دستور مسدودی حساب بانکی افراد به میزان مورد دعوی است. در مواردی مختلف قانون این امر را به عنوان تکلیف یا اختیار برای مراجع قضایی در نظر گرفته است.

وقتی بنابر دلایل متنوع حساب بانکی مسدود شد و برای پیگیری باز شدن حساب بانکی خود نیازمند داشتن وکیل متخصص در شهر خود هستید به طور مثال زمانی که دارنده حساب در شهر یزد باشد و به دنبال وکیل خبره در یزد است می‌تواند به سامانه حقوقی dadsun  مراجعه و پس از ثبت درخواست از وکلای متخصص دادسان بهره مند شود

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دادسان

دادسان سامانه ای است که به مردم وکیل متخصص و متناسب با پرونده خود را پیشنهاد می دهد. همچنین با پیگیری به موقع شرایطی را فراهم می سازد تا افراد با خیالی راحت شاهد پیشرفت پرونده خود باشند. https://www.DADSUN.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | حقوقی و قانون