اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981003433358217

لایت باکس به چه تابلوهایی گفته می‌شود و چند نوع هستند؟

کد: 13981003433358217

http://bit.ly/2EPT4An

، تهران , (اخبار رسمی): لایت باکس فریم لس آلومینیومی در انواع و ابعاد مختلف توسط تیم خانه طراحان سام با استفاده از رویه بک ‌لایت فلکس یا پلکسی ساخته می‌شود.

لایت باکس به چه تابلوهایی گفته می‌شود و چند نوع هستند؟
ساخت لایت باکس فریم لس

لایت باکس نوعی تابلوی نورانی است که در پشت آن نوری توسط لامپهای LED و SMD تعبیه شده که میتوان آن را در انواع یک طرفه، دو طرفه و چهار طرفه ساخت و با توجه به محیط مورد نظر استفاده کرد. همچنین تابلو لایت باکس امکان انتخاب به صورت ایستاده، دیواری و آویز در طراحی دکوراسیون را می‌دهند.

چند روش معمول برای چاپ طرح لایت باکس وجود دارد. برای چاپ طرح بر روی لایت‌ باکس روش‌های مختلفی وجود دارد که در زیر به آن‌ها اشاره شده است.

  • چاپ به روش مستقیم روی پلکسی(طلق)
  • چاپ کردن طرح مورد نظر بر روی استیکر و سپس چسباندن استیکر بر روی پلکسی
  • چاپ کردن طرح دلخواه بر روی بک‌لایت و سپس چسباندن آن روی پلکسی

لایت باکس چند نوع است؟

با توجه به مصارف مختلف می‌توان از انواع لایت باکس زیر استفاده کرد.

لایت باکس کریستالی: این نوع لایت باکس ضخامت خیلی کمی نسبت به لایت باکس‌های دیگر دارد و دارای طرح‌های مختلف است. طرح بر روی مواد خام لایت باکس چاپ می‌شود و مابین دو لایه پلکسی گلس که در قطرهای مختلف و به ضخامت ۸ و ۲ میلی‌متر وجود دارند، قرار می‌گیرد.

لایت باکس اسنپ فریم: شبیه قاب‌های دیوار کوب است و ضخامت آن کم است. در این نوع از تابلو تصویر بر روی فیلم‌های بک‌لایت چاپ می‌شود و برای جلوگیری از صدمات احتمالی، بر روی آن یک صفحه پلکسی گلاس قرار می‌گیرد و و در سالن سینماها، رستوران‌، نمایشگاه و فروشگاه‌ها کاربرد دارد.

لایت باکس آلومینیومی: لایت باکس فریم لس آلومینیومی در انواع و ابعاد مختلف توسط تیم خانه طراحان سام با استفاده از رویه بک ‌لایت فلکس یا پلکسی ساخته می‌شود.

علاقه مندان برای اینکه لایت باکس متفاوتی داشته باشند و تبلیغات کسب و کار خود را با کیفیت عالی در دید عموم قرار دهند می‌توانند با خانه طراحان سام در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه طراحان سام

خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ دیجیتال استیکر,چاپ روی شیشه,چاپ دیجیتال کارت ویزیت,چاپ دیجیتال روی پارچه,چاپ دیجیتال تراکت,چاپ بنر,چاپ کاتالوگ,برش لیزر,چاپ دیجیتال کاغذ دیواری و سازه های نمایشگاهی می باشد. راه های ارتباطی با خانه طراحان سام : Telegram : http://telegram.me/samdhprintt تلفن تماس : 02187700017

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]