اطلاعات تماس
  • 021772*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810034333714032

«به رنگ آب» نگاهی متمایز به ارزش آب در زندگی

کد: 139810034333714032

http://bit.ly/2sgdLmn

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه نقاشی «به رنگ آب» که آثار هنرجویان مژگان زمانی است، عصر جمعه 6 دی ماه، ساعت 16 در گالری یک فرهنگسرای ارسباران افتتاح می‌شود.

"به رنگ آب" نگاهی متمایز به ارزش آب در زندگی
«به رنگ آب» نگاهی متمایز به ارزش آب در زندگی

استاد مژگان زمانی در گفت و گو با برنامه رادیویی سعادت آباد درباره نمایش آثار نقاشی در نمایشگاه پیش رو افزود: «آب موهبتی الهی است که کمتر نعمتی با آن برابری و همسانی می‌کند و ادامه هستی در گرو وجود این گوهر ارزشمند است، لذا بر آن شدیم تا با نگاهی متفاوت به ارزش آب در زندگی بپردازیم.»

او گفت: «زندگی مفهومی از زیبایی و هنر است، واقعیات عینی و طبیعتی که به وسیله هنر خلق می‌شود و تجربه دیگری را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. معنا و ارزش نقاشی در لطافت و عمقی است که توسط هنرمند اثر به نمایش در می‌آید.»

مجموعه ارائه شده، شامل 2۵ اثر از 19 هنرمند است که طی فراخوان و با گذر از مراحل ارزشیابی و انتخاب، از میان 60 اثر به نمایشگاه راه یافته است. در انتخاب این آثار، وجوه و ارزش‌های حرفه‌ای و زیبایی شناختی، تنوع و تفاوت رویکردها در نظر گرفته شده است. هنرمندان این آثار، هریک از نگاه خود به موضوع آب پرداخته‌اند.

جمعی برای به تصویر کشیدن زیبایی‌های شگفت‌انگیز آب تلاش کرده‌اند و جمعی دیگر به بحران‌ها و مشکلات جدی ناشی از کمبود آب و استفاده نادرست از منابع آبی پرداخته‌اند.

افتتاحیه‌ی نمایشگاه «به رنگ آب» عصر جمعه 6 دی از ساعت 16 تا 19 است. این نمایشگاه به مدت 10 روز دایر است و علاقه مندان در روزهای 7 دی تا 17 دی ماه می‌توانند در ساعات 10 تا 19 از این نمایشگاه بازدید کنند.

علاقه‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به نشانی خیابان شریعتی بالاتر از پل سید خندان خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی هنر روشان

آکادمی روشان در سال 1395 توسط استاد مژگان زمانی تاسیس شد. در این آکادمی آموزش نقاشی به کودکان و بزرگسالان در انواع تکنیک های سیاه قلم رنگ روغن مدادرنگی و پاستل ارائه می شود.

اطلاعات تماس
  • 021772*****
[نمایش اطلاعات]