اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810034334013696

4 نکته برای انتخاب آژانس تبلیغاتی خوب

کد: 139810034334013696

http://bit.ly/2Skjkee

، تهران , (اخبار رسمی): جای تعجب نیست اگر در انتخاب آژانس تبلیغاتی خوب دچار سردرگمی شد، زیرا تصمیمی بزرگ است. گزینه‌های زیادی در هنگام همکاری با استودیو خلاقیت پیش روی همه وجود دارد. باید هوشمندانه انتخاب کرد تا بتوان شاهد رشد و توسعه برند بود زیرا برندسازی موضوعی مهم و نیازمند دانش است.

4 نکته برای انتخاب آژانس تبلیغاتی خوب
4 نکته برای انتخاب آژانس تبلیغاتی خوب

در ادامه چند نکته ارائه شده که بهتر است قبل از انتخاب آژانس تبلیغاتی خوب به آن توجه کرد.

۱- با خلاق‌ها کار کنید

حتی اگر استراتژی برند شما کوچک‌تر از چیزی است که باید باشد، می‌توانید با انتخاب یک آژانس تبلیغاتی خوب این موضوع را جبران کنید. تاثیر خلاقیت در عرصه تبلیغات غیرقابل انکار است و می‌تواند شما را نسبت به رقبا متمایز کند.

۲- نمونه‌کار‌ها را ببینید

انتخاب یک تیم خوب با غرایز هنری بالا کافی نیست، بلکه این تیم علاوه بر داشتن سلیقه و خلاقیت، باید بداند که چطور ایده‌های‌شان را عملی کنند. هرگز نباید طراحی هویت برند شرکت خود را به آژانسی سپرد که در اجرا ضعیف باشد. برای اینکار بهتر است نمونه کار‌های آن‌ها را دید.

۳- کار را به یک آژانس واحد بسپارید

هنگامی یک برند کاملاً توسعه می‌یابد که سه عنصر مهم را همزمان مدنظر داشته باشد: ۱- ایده‌پردازی و هدف‌گذاری  ۲- تیم خلاق طراحی و تبلیغات ۳-درک بازار هدف. اگر شما هر کدام از موارد بالا را به یک آژانس بسپارید، نظم و یکپارچگی فعالیت‌ها از بین می‌رود.

منطقی‌ترین کار این است که از صفر تا صد کارهای خود را به یک استودیو سپرد. با اینکار انسجام برند حفظ می‌شود. همین موضوع به کارها سرعت می‌بخشد و اعتماد مخاطبان را جلب می‌کند.

۴- خوش قولی را نادیده نگیرید

در ابتدای همکاری زمان مورد نیاز برای اجرای برنامه‌ها را باید پرسید. با دانستن این موضوع می‌توان متوجه شد که آیا می‌توان به آن آژانس دوباره اعتماد کرد یا خیر. البته نمی‌توان چند مورد دیرکرد‌ را به حساب بدقولی گذاشت اما باید حواس جمع بود. در مواردی نیز ممکن است افراد محدودیت زمانی برای انجام کاری داشته باشند.

بهتر است تمام این‌ها را در ابتدای امر با متخصصان در میان گذاشت تا به مشکل نخورد. البته کار اصولی و حرفه‌ای نیازمند صرف زمان است و نباید این موضوع از دید دور بماند.

4- به دنبال ارزانی نباشید

همیشه می‌گویند هر چیز ارزانی بی دلیل ارزان نیست. این را در مورد انتخاب آژانسی که قرار است با آن کار کرد باید در نظر داشت. ممکن است پیشنهادهای ارزان وسوسه انگیزی از سوی برخی آژانس‌ها دریافت شود اما نباید فراموش کرد که نمی‌توان به طور کامل به آنها اعتماد کرد. یک پکیج خوب نیازمند صرف هزینه است.

انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب کار سختی نیست، فقط باید باهوش عمل کرد. بهتر است قبل از انتخاب آژانس زمانی را برای مشاوره در نظر گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اترون

آژانس خلاقیت آترون با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی وب‌سایت‌های تخصصی، طراحی تبلیغات و برندینگ شما را تا رسیدن به اهداف‌تان همراهی می‌کند. هدف آترون، راه‌اندازی و توسعه کسب‌و‌کار شما با بکارگیری روش‌های خلاقانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. ما اینکار را با برقراری ارتباطی قوی و سازنده بین برند و مخاطبان انجام می‌دهیم: ‎- بیش از 40 نیروی متخصص، تحصیل‌کرده و خلاق - طراحی و توسعه وب‌سایت و اپلیکیشن - کمپین‌های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه - تولید و توسعه محتوا - استراتژی برند و برندسازی - سرویس فول دیجیتال مارکتینگ - برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی - تحلیل و تحقیقات بازار ‎- واحد پشتیبانی فعال

اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]