اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810034334613797

خدمت ویژه دپارتمان فروش مجموعه ساختمانی زاگرس

مشاوره رایگان به متقاضیان سرمایه گذاری و خرید ملک

کد: 139810034334613797

http://bit.ly/35XeMhL

، قم , (اخبار رسمی): دپارتمان فروش مجموعه ساختمانی زاگرس قم از ابتدای زمستان، اقدام به ارائه مشاوره رایگان به متقاضیان سرمایه گذاری و خرید ملک می‌کند. علاقمندان می‌توانند جهت استفاده از این خدمت ویژه با شماره‌های دپارتمان فروش تماس گرفته و مشاوران زاگرس پذیرای آنها خواهند بود.

مشاوره رایگان به متقاضیان سرمایه گذاری و خرید ملک
مشاوره رایگان به متقاضیان سرمایه گذاری و خرید ملک

در اختیارداشتن اطلاعات درست و توجه به نظر مشاوران خبره در این زمینه می‌تواند باعث کاهش ریسک و افزایش درصد موفقیت در سرمایه گذاری و انتخاب ملک شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی مجموعه ساختمانی زاگرس ، از ابتدای زمستان،  دپارتمان فروش اقدام به ارائه مشاوره رایگان به متقاضیان سرمایه گذاری و خرید ملک می‌کند. علاقمندان می‌توانند جهت استفاده از این خدمت ویژه با مشاوران زاگرس در ارتباط باشند.

گروه ساختمانی زاگرس افتخار دارد در زمینه‌های  مختلف مانند ساخت و فروش واحدهای مسکونی، مدیریت پروژه‌های عمرانی و مشارکت در ساخت پروژه‌های ساختمانی، فعالیت داشته و در حال حاضر با بیش از 27 پروژه مسکونی ساخته شده و در حال ساخت در قم  و بیش از 30 پروژه ساختمانی به اتمام رسیده در نقاط مختلف کشور  لبخند رضایت و تجربه موفق همراهی با مخاطبان خود را تجربه کرده است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت 'گروه ساختمانی زاگرس به آدرس zagroscg.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

'گروه ساختمانی زاگرس

بنیانگذاران گــروه ساختمانی زاگــرس، سنــگ ‌بنای آن را در سال ۱۳۸۶ در قالــب شرکــت های سهامی خاص با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای این مرز و بوم گذاشتند و هم اکنون با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، در زمره شرکت های با سابقه در صنعت ساختمان شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های خدمات مهندسی و بصورت تخصصی در صنعت مسکن کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی با رویکرد بومی سازی گام بردارد. گروه ساختمانی زاگرس در حال حاضر با اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر بصورت مستقیم در قالب نیروهای مهندسی، پیمانکاران جزء و افراد دارای مهارت های فنی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه اشتغالزایی، تولید کالا و خدمات مهندسی در یک تراز پیشرو و دانـــش بنیان مشغول به فعالیـــت می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان